Veikparks

333 veikparks ir viens no pirmajiem veikparkiem Latvijā. Pie mums brauc gan pieredzējuši braucēji, gan iesācēji. Šo parku ir slavējuši arī pasaules līmeņa braucēji no ASV, Krievijas un Vācijas. Kā arī pašmāju Pro līmeņa braucēji labprāt papildina savus trikus un prasmes šajā parkā. Katru gadu organizējam gan standarta sacensības , gan arī pigoru sacensības, kurās akcentējam entuziasmu, dažādību un prieku par šo sporta veidu.

Parkā atrodas FunBox, divi kikeri un 18m slaids box. Ik gadu cenšamies iepriecināt braucējus ar jaunu konstrukciju dažādību. Nomā mums ir Ronix dēļi un Body Glove hidroterpi.

Parks atrodas Sporta kompleksa "333" teritorijā (Sila Priedes, Ropažu novads, LV-2133). Esam trāpījuši balansā starp auto pasauli un dabu esot 15min attālumā no Rīgas. Vakari un rīti mums ir paši maģiskākie – neticami skaisti un klusi, bet pa dienu te var mierīgi pavadīt visu dienu sauļojoties un peldoties. Papildus izklaidēs mums ietilpst Slack line līdzsvara striķis, kur ikkatrs var uztrenēt savu balansu, LV ražots līdzsvara dēlis (mērķis tāds pats), volejbola laukums, mežs pastaigām, ogu lasīšanai vai sēņošanai.

Slava par mūsu parka ūdeni mums skrien pa priekšu! Mums neapšaubāmi ir vistīrākais ūdens starp visiem veikparkiem. Dzidrs, tīrs un atsvaidzinošs. Daudzi brauc uz mūsu parku tikai lai nopeldētos.

Cenas

Kontakti

KABELIS: 1 stunda - 35 EUR
30 min. - 18 EUR
15 min. - 10 EUR
INVENTĀRS:

(1 stunda):
Dēlis - 5 EUR
Veikskeits - 5 EUR
Veste - pa brīvu
Ķivere - pa brīvu
Hidrotērps - 5 EUR
Dvielis - 1 EUR

SUP dēlis
30min - 4 EUR
1h - 8 EUR

PASĀKUMI:

Grils - 15 EUR / 3 st.
Piknika vieta - 15 EUR/ 3 st.

Laika rezervēšanai ( for reservation) :
+371 27718333

333 Veikparks vadītāja ( manager of 333 Veikparks) :
+371 26613330

e-pasts ( e-mail) - 333veikparks@gmail.com

Seko mums: Twitter Facebook  Instagram

Festivāls PLAYGROUND

http://www.playgroundfestival.eu/
Kvalitātes vadība Atsauksmes