Отзывы

"Ar kolēgiem 18.12.12. bijām uz drošas braukšanas apmācību - katrs ar savām mašīnām. Šefiņš nosprieda, ka šādā veidā uzrīkot korporatīvo ballīti! Braukšana ilga no 14.00 - 19.00 diezgan ilgi, protams vīriešu pārstāvji būtu priecīgi, ja ilgāk varētu pagonkot :) Trenniņš bija pamatīgs, ar dažāda veida šķēršļiem un pats galvenais katru barucienu komentēja un ieteica, kā rīkoties tādā vai citādā situācijā. Visa saziņa notika caur rācijām, kas bija ļoti ērta, jo otrā daļā pēc iesildīšanās vingrinājumiem - devāmies uz lielo trasi, kur nu jau bija nopietnis braucieni, ar lielāku ātrumu. Atklāti sakot pēc šī trenniņa, nākamajā dienā braucot uz darbu domāju pie sevis, kāpec visi tik nedroši baruc, jo nu jau es zinu kā mana mašīna reaģēs noteiktā situācijā. Noteikti iesaku šāda veida pasakumu gan noderīgi, gan jautri! Paldies zinošajiem un lieliskajiem instruktoriem Monvīdam un Haraldam!"

Отзыв добавил: Līga Tumiņa SIA Polystylex

"Arī sievietes trasē ir laipni gaidītas un jauki, ka nodarbības laikā nav jākaunas par sev nezināmām lietām :) Paldies instruktoram Monvidam!"

Отзыв добавил: Liena

"Lielisks veikparks - lieliskas iespējas, tikai kalendārs varēja būt tukšāks :)"

Отзыв добавил: Modris

"Paldies, 1. maija pasākums bija vairāk kā izdevies! Priekā!"

Отзыв добавил: Gvido

"Pateicamies par mūsu uzņēmuma korporatīvā pasākuma programmas izveidi, pasākuma organizēšanu un norisi! Patiešām jautrs un aktīvs pasākums – vēlreiz paldies Jums!"

Отзыв добавил: SIA ProWork

"Patīkami, ka drošas braukšanas poligons atsver solīto! Izdošanos!"

Отзыв добавил: Kaspars Ozoliņš

И у тебя есть возможность сказать доброе слово.

Kvalitātes vadība Atsauksmes