Актуально

REZULTĀTI | SWS SPRINT CUP 5. posms

SWS SPRINT CUP 5.posms tika aizvadīts 19 dalībnieku konkurencē 333 Jaunajā trasē ar GT2 kartingiem. Par pārliecinošu sacensību uzvarētāju kļuva Jānis Petrānis (8:15:106), otro vietu izcīnīja Didzis Grāvītis (8:19:797), kuram šis bija "pirmais pjedestāls" sezonā, savukārt trešo vietu mērķtiecīgā cīņā ieguva Zane Katrīne Mēnese (8::20:109), kura visus sacensību braucienu hītus sāka no pēdējās vietas.

Pilns sacensību braucienu rezultātu apkopojums ŠEIT

Šajā sezonā atlikuši vēl divi SPRINT CUP posmi: 18.augusts (LIELĀ TRASE) un 2.septembris (JAUNĀ TRASE + DBP)

Посоветуй это мероприятие
2

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

05.08.2016
19:05

Diezgan nepatīkama gonka priekš manis. Piedodiet tiesneši, bet neesmu apmierināts ar sodu piešķiršanu/ nepiešķiršanu sacīkstē, tāpat arī braukšanas kultūra atsevišķās situācijās ir švaka :) Tas pilnībā noteica manu rezultātu. kad tiku apzināti izstumts zālē bet sods nesekoja, tad sapratu ka man te nav ko darīt. esmu par cīņu trasē nevis "uz papīra".

Ответить на комментарий
05.08.2016
17:21

Šoreiz esmu diezgan vīlies kartinga stāvoklī, jo katrs gāja savādāk un iesaistīties cīņas bija neiespējami, tīra loterija , ja paveicas un tiec pie kartinga kas iet kā raķete esi uzvarētājs, ja nav laimīga roka, tiec pie kautkā kas iet aptuveni 0.8 sek lēnāk nekā līderu kartingi tad cīņa ir neiespējami. Šādi iemesli , kas ir ļoti nozīmīgi samazina vēlmi piedalīties sacensībās, un šis jau ir otrais posms kur ar šo saskaros, kad viss ir tikai kartingā, lai vai kā brauktu katrs no braucējiem. Tas pats ar svariem, kuri ,manuprāt, ir drusku nepareizi, ja vieglāks braucējs brauc ar +15kg un arī citam tiek piešķirti +15 kg kaut ir smagāks nekā otrs par aptuveni 10 kg arī ir diezgan negodīga cīņa. Ceru uz sapratni, un uzlabojumiem uz nākošo posmu!

Ответить на комментарий
Kvalitātes vadība Atsauksmes