Актуально

Piešķirts līdzfinansējums Ropažu novada jauniešiem dalībai "333 Kartinga skola"

Ropažu novada pašvaldība jau piekto gadu piešķir līdzfinansējumu Ropažu novada bērniem un jauniešiem dalībai vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbībām „333 Kartinga skola”. Šogad kopumā tika saņemti 6 pretendentu pieteikumi kopējam līdzfinansējumam 5110 EUR (pašvaldības līdzfinansējums 3650 EUR, Biedrības “333 Sports Management” līdzfinansējums 1460 EUR) apmērā.

Saskaņā ar Ropažu novada pašvaldības un biedrības „333 Sports Management” NOLIKUMU „Par finansiālā atbalsta sniegšanu Ropažu novada iedzīvotājiem „Kartinga skolas 333” audzēkņiem 2018.gadam”, un izvērtējot visus pieteikumus atbilstoši vērtēšanas kritērijiem, pretendenti ieguvu sekojošus punktus:
7 punkti: Rūta Patrīcija Čudare, Marks Jeršovs
6 punkti: Edvards Saule, Kate Urbanoviča
5 punkti: Anete Santa Grāmatiņa, Alise Štolcermane

Līdzfinansējums tika piešķirts visiem pretendentiem – Rūtai Patrīcijai Čudarei, Markam Jeršovam, Edvardam Saulem, Katei Urbanovičai, Alisei Štolcermanei un Anetei Santai Grāmatiņai.

 „333 Kartinga skola” šogad norisināsies jau vienpadsmito gadu, nodarbības norisinās katru otrdienu no 5. jūnija līdz 28. augustam. Nodarbības vada un audzēkņiem padomus sniedz tādi profesionāļi un godalgoti sportisti kā Haralds Šlēgelmilhs, Tomass Štolcermanis, Ralfs Sirmacis, Beate Klipa un Harijs Ulpe. 

Ar „333 Kartinga skola” dalībniekiem grupās un individuāli strādā profesionāli fiziskās sagatavotības treneri, autosportisti un drošas braukšanas instruktori, trenējot bērnus braucienos ar kartingiem, sniedzot pareizas autovadīšanas iemaņas un attīstītot bērnu un jauniešu kopējo fizisko sagatavotību komandas un individuālās sportiskajās aktivitātēs.

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes