Актуально

Piešķirts līdzfinansējums Ropažu novada jauniešiem dalībai "333 Kartinga skola"

Ropažu novada pašvaldība jau trešo gadu piešķir līdzfinansējumu Ropažu novada bērniem un jauniešiem dalībai vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbībās „333 Kartinga skola”. Šogad kopumā tika saņemti 13 pretendentu pieteikumi kopējam līdzfinansējumam 3500 EUR ( pašvaldības līdzfinansējums 2500 EUR) apmērā.

 Saskaņā ar Ropažu novada pašvaldības un biedrības „333 Sports Management” NOLIKUMU „Par finansiālā atbalsta sniegšanu Ropažu novada iedzīvotājiem „333 Kartinga skola” audzēkņiem 2016.gadam”, un izvērtējot visus pieteikumus atbilstoši vērtēšanas kritērijiem, pretendenti ieguvu sekojošus punktus:

9 punkti: Rinalds Pauls Spriņģis, Kristaps Stumps, Haralds Stumps, Kitija Jeršova, Beatrise Mužika;

8 punkti: Beatrise Strēlniece;

7 punkti: Helēna Garkāja, Alise Līga Grāmatiņa, Marks Jeršovs, Eduards Gulbis, Patrīcija Mužika;

6 punkti: Rauls Kristiāns Pudnieks;

5 punkti: Rinalds Kristiāns Veļičko.

Pēc 25. maija Ropažu novada domes sēdes lēmuma līdzfinansējums tiek piešķirts: Rinaldam Paulam Spriņģim, Kristapam Stumpam, Haraldam Stumpam, Kitijai Jeršovai, Beatrisei Mužikai, Beatrisei Strēlniecei, Helēnai Garkājai, Alisei Līgai Grāmatiņai, Markam Jeršovam, Eduardam Gulbim un Patrīcijai Mužikai.

 „333 Kartinga skola” šogad norisināsies jau desmito gadu, nodarbības paredzētas katru otrdienu no 7. jūnija līdz 30. augustam. Kā jaunums šogad tiks ieviesta bonusu punktu sistēma, sekmīgi absolvējot „333 Kartinga skolu” dalībniekiem tiks izsniegta LAF sporta licence (kartingu) un nodarbībās audzēkņiem padomus sniegs tādi profesionāli un godalgoti autosportisti kā Beāte Klipa, Zigmārs Lapa, Otto Birznieks, Haralds Šlēgelmilhs, Reinis Nitišs un Latvijas pieckārtējais kartingu čempions Haralds Garkaklis.

 Ar „333 Kartinga skola” dalībniekiem grupās un individuāli strādās profesionāli fiziskās sagatavotības treneri, autosportisti un drošas braukšanas instruktori, trenējot bērnus braucienos ar kartingiem, sniedzot pareizas autovadīšanas iemaņas un attīstītot bērnu un jauniešu kopējo fizisko sagatavotību komandas un individuālās sportiskajās aktivitātēs.

Lēmums par finansējuma piešķiršanu ŠEIT

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes