Актуально

Piesakies jauniešu apmācības programmai sporta kompleksā “333”

Jaunieši vecumā no 15 gadiem tiek aicināti pieteikties programmai „Jauniešu kompetenču un prasmju apgūšana pasākumu organizēšanā" sporta kompleksā „333”!
Galvenie darba uzdevumi būs pasākumu dokumentu sagatavošana, teritorijas plānošana un iekartošana, kā arī praktiskā palīdzība un asistēšana pasākuma organizatoriem pasākumu laikā. Prakses laikā apgūsi pasākumu un sacensību organizēšanas procesu, tiksies ar Latvijas labākajiem autosportistiem un klātienē pieredzēsi unikālu projektu tapšanu 2017.gada novembra un decembra mēnešos.

Piesakies līdz 3.novembrim , rakstot e-pastu uz info@333.lv, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, telefona numuru un īsu motivācijas vēstuli, kāpēc vēlies iesaistīties šajā programmā.

Sporta komplekss „333” ir multifunkcionāls autosporta un aktīvās atpūtas centrs, kurā ikviens atradīs sev piemērotāko izklaidi.  „333” pieejami dažādi pakalpojumi -  īres kartingi, drošas braukšanas poligons, bezceļu braukšana 4x4 parkā, sportiska braukšana,  veikparks un ūdensmoto zona, motokrosa un enduro trase, un vēl citas izklaides iespējas.
Šogad 333 trasē jau ir norisinājušies tādi pasākumi kā NEZ rallijkrosa posms, festivāls Playground, pasaulē lielākās īres kartingu sacensību Sodi World Series posmi un vēl daudzi citi!

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes