Актуально

8. - 10.jūlijs festivāls PLAYGROUND - Trīs dienas, kurās izdzīvot visu vasaru!

Jau trešo gadu pēc kārtas, no 8-10.jūlijam, Ropažu novada Sporta kompleksā 333 norisināsies aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground.  Uzņemot jaunus apgriezienus, uz 3 skatuvēm piedāvājot vēl vairāk mūzikas un pulcējot 14 aktīvo sportu disciplīnas, festivāls aicina uz piedzīvojumu 3 dienu garumā, kurā katram atklāt un sajust ko jaunu!

Jaunā mākslinieciskā izskatā un teritorijas plānojumā, 3 dienu dienu laikā norisināsies dažādas aktīvā sporta sacensības, pulcējot pašmāju un Eiropas labākos braucējus, gan aicinot ikvienu festivāla apmeklētāju pamēģināt jaunus sportus pašu spēkiem! Veikborda kauss, MTB kalnu velosipēdu freestyle šovs ar pausaules augstākā līmeņa braucējiem, Latvijā ilgākās kartinga komandu izturības sacensības, snowborda šovs, ūdens motociklu paraugdemonstrējumi un vēl un vēl! Mācoties no labākajiem, varēs izmēģināt pašus spēkus veikbordā, longbordā, SUP sērfa dēļos, kartingā, ūdensslēpošanā, skeitbordā, snowbordā, slackline līdzsvara lentā un daudzās citās disciplīnās!

Savukārt uz 3 skatuvēm 3 dienu garumā kāps pašmāju un ārzemju grupas un dīdžeji, lai priecētu jebkuru muzikālo gaumi. Uz festivāla galvenās “Captain Morgan” skatuves uzstāsies leģendārā rokgrupa “Pērkons”, „AC/DC Tribute.LT” no Lietuvas, Lexsoul Dancemachine, reperis Ozols, Franco Franco, igauņu elektroniskās mūzikas trio Cartoon un daudzi citi spilgti mākslinieki.

“H2O” skatuve pulcēs apmeklētājus uz dažādām radošām aktivitātēm, jauno mūziķu konkursa „Cover Sessions” finālu un piedāvās klausītājiem labākās pašmāju un Baltijas grupas un džidžejus. Uz skatuves redzēsim PYØR, Irving Ark, Kašuku, Riga Regea, Nina Elektrichka, E91, Tim Rayo, Miku Dukuru, Mixmaster AG, Cotton Island un daudzus citus pazīstamus un mazāk pazīstamus vārdus.

Savukārt Meža skatuve sniegs muzikālo baudījumi tiem apmeklētājiem, kurus vairāk vilina akustiskās mūzikas skanējums. Ar lielu lepnumu un saviļņojumu jūs iepzīstināsim ar pavisam jauniem, bet ļoti talantīgiem un noteikti uzmanības vērtiem jaunajiem mūziķiem. Festivālu atklāsim un piektdienas vakaru pavadīsim jestrākā, jau zināmas grupas Čipsis un dullais kompānijā, lai jau sestdien uz skatuves aicinātu tādus jaunos vārdus kā Tīna Šipkēvica, Cris Noah un Mikus Straume, Anelli Arro un "Fool on parade " un "Last century kids".

Paralēli darbosies arī radošās darbnīcas, kurās katram atklāt kādu jaunu talantu, un festivāla jaunums  - īpaši izveidots Bella bērnu stūrītis ar tieši mazākajiem paredzētām aktivātēm, kā arī pārtīšanai un barošanai iekārtotām teritorijām.  

Ar Outlet Optika atbalstu, festivālam līdzi sekot varēs radio SWH tiešraidēs no festivāla terotorijas.

 Mūsu patiesā daba ir būt dabā!

Uz tikšanos 8.jūlijā Sila priedēs!

  Festivāla laikā ieeja sporta kompleksā "333" tikai ar biļetēm. Biļetes pieejamas bilesuserviss.lv un “Sporta kompleksā 333”.

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes