Актуально

333 un Goodyear uzsāk sadarbību

Sporta komplekss „333” no 2016. gada ir ieguvis jaunu sadarbības partneri – vienu no vadošajiem riepu ražotājiem pasaulē – Goodyear!

Jaunās sadarbības ietvaros, ikvienam sporta kompleksa „333” apmeklētājam, kurš izmantos auto pakalpojumus ar trases automašīnu, būs iespēja personīgi izbaudīt pieredzi, ko sniedz Goodyear riepu kvalitāte. Tā ir iespēja izjust automašīnu vadāmību gan sportiska režīma braukšanā, gan ekstrēmos un nestandarta ceļa apstākļos drošas braukšanas poligonā.

 „Riepas ir savienojošais punkts starp ceļu un auto, līdz ar to pats svarīgākais elements, lai auto vadītu droši. Kā profesionāls autosportists un drošas braukšanas instruktors, visdažādākajās situācijās esmu izjutis kvalitatīvu riepu nozīmi, kā ātrāka apļa laika uzstādīšanā, tā efektīvā automašīnas kontrolē bīstamos un negaidītos ceļa apstākļos. Man ir gandarījums, ka „333” klientiem šo pieredzi nodrošina viens no pasaules vadošajiem riepu zīmoliem Goodyear!Haralds Šlēgelmilhs, sporta kompleksa „333” vadītājs.

Živilė Plyčiuraitienė, Goodyear Baltijas mārketinga vadītāja: “Augstu novērtējam iespēju sadarboties ar Baltijā vienu no profesionālākajām auto trasēm, kas vienlaikus ir multifunkcionāls auto pieredzes gūšanas komplekss. Katru dienu Goodyear riepas šeit tiek pakļautas nopietniem pārbaudījumiem. Esam priecīgi, ka Goodyear riepas palīdz „333” klientiem gūt un pats svarīgākais – izbaudīt pilnvērtīgu braukšanas pieredzi.

Par GoodYear

„Goodyear“ ir viens no lietākajiem riepu ražošanas uzņēmumiem pasaulē. Tajā strādā ap 67 tūkstošiem cilvēku un ražošana notiek 50 rūpnīcās, kas atrodas 22 pasaules valstīs. Uzņēmuma inovāciju centri Akronā (Ohaijo štats, ASV) un Kolmārbergā (Luksemburga) rada modernākos produktus un pakalpojumus, kas kļūst par jauniem riepu rūpniecības etaloniem. Vairāk informācijas var atrast interneta vietnē http://www.goodyear.eu/corporate.

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes