Актуально

333 kļuvis par ROTAX dzinēju oficiālo pārstāvi Latvijā

Šajā sezonā sporta kompleksā “333” kartingu segments tiek turpināts attīstīt jaunā līmenī, un no 2017. gada “333” ir kļuvis par sporta dzinēju ražotāja “ROTAX” oficiālo pārstāvi Latvijā!

Oficiālā pārstāvniecība paredz, ka sporta kompleksā “333” turpmāk būs iespēja iegādāties ROTAX dzinējus, produkciju un rezerves daļas, kā arī veikt sertificētu tehnikas apkopi.

Otto Birznieks, komandas “333 Autsport” vadītājs: “Kļūstot par pārstāvi tādam starptautiskam nozares līderim kā “ROTAX”, mēs esam apliecinājuši, ka Latvija ir vērā ņemams un konkurētspējīgs reģions sporta kartingu jomā. Ikviens, kuram aktuāli “ROTAX” produkti, tagad arī vienā no lielākajām kartingu treniņu un sacensību vietām Latvijā,  sporta kompleksā “333”, varēs iegādāties visu sev nepieciešamo, saņemt profesionālas konsultācijas un veikt sertificētas tehnikas apkopes. Kā sporta komandas vadītājs ceru, ka šie jaunumi sekmēs pozitīvu Latvijas sporta kartingu nozares attīstību un mēs vēl spilgtāk  iezīmēsim Latviju pasaules kartē!

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par “ROTAX” produkciju, aicinām sazināties: 
Otto Birznieks: T. +371 26565766 | e-pasts: otto@333.lv

Посоветуй это мероприятие
0

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

Kvalitātes vadība Atsauksmes