Актуально

„333 Ziemas kausa” līderi apliecina savas braukšanas prasmes arī endurance formātā

Ceturtajā „333 Ziemas kauss 2015./2016.” posmā, kas tika aizvadīts pēc vēl nebijuša endurance jeb izturības sacensību formāta, bija aizraujošs izaicinājums dalībnieku spējai koncentrēties ne tikai vienam „lidojošajam” aplim, bet visai piecu apļu braucienu distancei kopumā. Pēc aizvadītā posma teju visi šī brīža „333 Ziemas kauss 2015./2016.” kopvērtējuma līderi apliecināja, ka ir šīs sezonas labākie braucēji.

Aizmugures piedziņas klasē trešais ierindojās Mārtiņš Muižnieks, kurš iepriekšējā posmā ieguva sesto vietu. Tikai ar viena punkta pārsvaru kā otrais uz pjedestāla kāpa Raivis Galviņš, bet pārliecinošu uzvaru izcīnīja Aigars Tīdmanis, kurš četru posmu ieskaitē izcīnījis trīs pirmās vietas un vienu otro vietu, kļūstot par pārliecinošu kopvērtējuma līderi šajā klasē! Otrajā vietā aizmugures piedziņas klasē kopvērtējumā ierindojas Ravis Galviņš, bet trešajā – Kaspars Verdens.

Arī šajā posmā aizmugures piedziņas klasē ar Toyota GT 86 automašīnu startēja „333 Autosport” komanda. Šoreiz komandu „333 Autosport” pārstāvēja trīs dalībnieki: Haralds Šlēgelmilhs, Zigmārs Lapa un Leons Osipovs. Haraldam Šlēgelmilham šīs sacīkstes bija veiksmīgākas nekā iepriekšējā posmā, ierindojoties ceturtajā vietā. Viņa izredzes kāpt uz pjedestāla endurance posmā sagrāva tehniska neveiksme – pārsista riepa otrā brauciena laikā.

Priekšas piedziņas klasē par labākā braucēja titulu kopvērtējumā turpina cīnīties Modris Žentiņš, Reinis Trūps un Edgars Kokorišs. Šoreiz šis trijnieks vietas sadalīja sekojoši: pirmais - Edgars Kokorišs, otrais - Modris Žentiņš un trešais - Reinis Trūps. Savukārt pēc kopvērtējuma rezultātiem pagaidām pirmais ir Modris Žentiņš, otrais – Edgars Kokorišs un trešais – Reinis Trūps.

Pilnpiedziņas klasē uzvaru izcīnīja titulētais Latvijas autobraucējs Reinis Nitišs, kurš iepriekš startēja priekšas piedziņas klasē. Otro vietu ieguva Ints Jeršovs un TOP3 noslēdza Jānis Hāns, kuri ir arī kopvērtējuma līderi. Pilnpiedziņas klases kopvērtējuma trešajā vietā pagaidām ierindojas Artis Vičinskis.

Pēc aizvadītā endurance sacensību posma autosportists un sporta kompleksa „333” vadītājs Haralds Šlēgelmilhs stāsta: „ Tika aizvadītas lieliskas sacīkstes! Patiesi priecājos, ka Ziemas kausa dalībniekiem varam sniegt iespēju sacensties pēc dažādiem sacensību formātiem, kas palīdz izkopt dažādas fundamentāli svarīgas braukšanas prasmes. Šoreiz dalībnieki varēja demonstrēt autovadīšanas konstantumu, meistarīgu apdzīšanu un sacensību tiesnešu norādījumu ievērošanu, kas dažkārt sacensību karstumā paliek otrajā plānā.

Neskatoties uz tehnisko problēmu, izbaudīju sacensības no pirmā līdz pēdējam aplim, un esmu pārliecināts, ka arī pārējiem dalībniekiem šāds sacensību formāts šķita aizraujošs!”

Nākamais un noslēdzošais „333 Ziemas kauss 2015./2016.” posma formāts ir paredzēts kā „paralēlie braucieni”. Saskaņā ar sacensību nolikumu posms ir paredzēts 27. februārī. Taču, ja 20. februāra nedēļas nogalē tiks prognozēta pazemināta temperatūra zem nulles, tad posms tiks pārcelts uz 20. februāri, lai sacensību dalībniekiem nodrošinātu kvalitatīvāku trases segumu. Plašāka informācija par noslēdzošā posma norisi tiks izziņota 17. februārī.

Arī noslēdzošajā posmā kā pirmie startēs pilnpiedziņas klases dalībnieki, bet pēc tam - priekšas un aizmugures piedziņas dalībnieki. Tos dalībniekus, kuri vairāki plāno startēt ar vienu automašīnu, sacensību organizatori aicina nosūtīt sacensību pieteikumu līdz posma norises dienai, lai jau laicīgi piešķirtu dalības vietu un nodrošinātu vienmērīgu startu posmā.

Foto no endurance posma ŠEIT

FOTO lejuplādei: https://drive.google.com/folderview?id=0B53_z4bKalxRZFpTaEFlX195aTg&usp=sharing_eid&invite=CPbovJEC&ts=56c0a2d6

Posma rezultāti ŠEIT

 „333 Ziemas kauss 2015./2016.” sacensību kopvērtējuma rezultātus pēc četriem aizvadītiem posmiem ŠEIT

Sacensību organizatori izsaka pateicību sacensību atbalstītājiem, dalībniekiem un līdzjutējiem. Īpašs paldies automašīnu rezerves daļu un aksesuāru veikalam „Autoeksperts”, R1, Ziedu Fabrika, Nestea, Torley, Ford, Go4speed un Krown.

Atgādinām, „333 Ziemas kauss 2015./2016.” dalībnieki šogad cīnās galveno balvu no veikala „Autoeksperts” - profesionālo instrumentu komplekts 1700 EUR vērtībā!

Посоветуй это мероприятие
1

Хочешь оставить комментарий по этой статье?

23.02.2016
20:01

video no 4. Posma AWD https://youtu.be/BLqajGgYyNA

Ответить на комментарий
Kvalitātes vadība Atsauksmes