Par mums

Sporta komplekss 333 dibināts Rīgā, 2003. gadā un tās atrašanās vieta ir Rīgas rajonā, Ropažu novadā, "Sila Priedes".

Mēs esam komanda, kas rada idejas, lai realizētu tās un turpinātu virzīt to ilgtspējīgai attīstībai!
Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes multifunkcionāla sporta kompleksa pakalpojumus Latvijas un ārvalstu klientiem, kā arī uzturēt vadošo pozīciju līdzīgas darbības uzņēmumu vidū Latvijā!

Katram klientam mēs nodrošinām individuālu, viņa vēlmēm, 333 darbībai un klienta drošībai atbilstošu pakalpojuma izpildi, arvien paaugstinot mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un sortimentu, turklāt pielietojot horizontālu klienta apkalpošanas modeli.

Mūsu darbinieku kvalifikācija un kompetence ir mūsu uzņēmuma pamatvērtība, kā arī uzņēmuma vadība nodrošina apstākļus, kas darbiniekiem dod iespēju savu darbu veikt profesionāli un kvalitatīvi.

Sporta kompleksa pirmā trase tika izbūvēta 2003. gada jūnijā, tā bija kartinga trase, kam sekoja supermoto, rallijkrosa, džipu, kvadraciklu, bokartu trašu un šosejas ovāla būvniecība. Jau pēc 4 gadiem - 2007. gada oktobrī tika atklāts vienīgais Baltijā Drošas braukšanas poligons, savukārt 2011. gada jūlijā 333 darbības ietvaros tika atklāts lineārās sistēmas kabeļu Veikparks!

Kvalitātes vadība Atsauksmes