Kartingi

 
 

Brauciens ar kartingu ir pa spēkam jebkuras vecuma grupas un sagatavotības braucējam,tāpēc šis sporta veids sabiedrībā kļūst arvien populārāks! Sporta komplekss „333” nav iedomājams bez kartinga rūkoņas, braucēju kņadas un neizsīkstoša sacensību gara!

 „333” kartinga trase piedāvā kartingu trases pakalpojumus gan profesionāliem braucējiem, gan iesācējiem. Sporta kompleksa "333" kartingu parku veido 30 gab. jaunākās paaudzes "Sodi" kompānijas kartingi gan pieaugušajiem gan bērniem,  nodrošinot lielāko kartingu parku Latvijā un sniedzot visplašāko īres kartingu piedāvājumu individuālajiem braukt gribētājiem un korporatīvajiem klientiem. Jāpiebilst, ka „333” kartingu trases ir vienas no nedaudzajām atvērta tipa kartinga trasēm Latvijā.

Ņemot vērā līdzšinējo gadu darba pieredzi esam pārliecinājušies, ka īres kartings ir viens no lieliskākajiem un universālākajiem „333” piedāvātajiem atpūtas pakalpojumiem tieši korporatīvajiem klientiem. Neatkarīgi, vai tās būtu līdz pat 8 h garas nakts Leman sacīkstes, vienkāršas kluba sacīkstes vai kolektīva saliedētības pasākums, kartinga nomas ietvaros, „333” kolektīvs izstrādās klienta vēlmēm un budžetam vispiemērotāko piedāvājumu ar mērķi, lai klients būtu maksimāli apmierināts ar saņemto pakalpojumu, gandarīts par savu pareizo izvēli un pie mums atgrieztos vēlreiz!

"333" pieejami trīs veidu īres kartingi:

 

Kartings: RT8
Ātrums:   85 km/h
Jauda: 13 zs
Apraksts       :

Jaudīgākie "Sodi" kompānijas īres kartingi pasaulē. Braucieni tiek veikti tikai 333 Lielajā trasē. Pieejami 10 gab kartingu

 

.

Kartings: SR5
Ātrums:          65 km/h
Jauda: 9 zs
Apraksts: 2017. gadā tehniski pilnveidots SR5 kartingu parks. Iecienītākie īres kartingi, kas piemēroti gan ikdinas izklaides braucieniem, gan komandu izturības sacīkstēm. Braucieni tiek veikti 333 Jaunajā trasē. Pieejami 20 gab SR5 kartingi

Kartings: Bērnu kartings
Ātrums:       45 km/h
Jauda: 5 zs
Apraksts:
Mazāka izmēra īres kartingi, kas piemēroti bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem, kuru augums ir 135 - 145cm. Braucieni tiek veikti 333 Jaunajā trasē. Pieejami 4 gab bērnu kartingi

        


Kartings:  Ziemas kartingi
Jauda: 9 zs
Apraksts:

 Ar īpašām sniega vai radžu riepām aprīkoti kartingi, ar kuriem    izbaudīt unikālas sajūtas, ko sniedz brauciens ar kartingu sniega vai ledus klātās trasēs! 

Atkarībā no laikapstākļiem, braucieni notiek sniegota seguma jaunajā trasē vai ledus trasē (uz aizsalušas ūdenstilpnes 333 Veikparkā).

 

Asāku izjūtu cienītājiem pieejami arī braucieni ar SODI DD2 sporta kartingiem.

Tā ir iespēja izjust kārtīgu adrenalīna devu, kad īres kartings ekstrēmas sajūtas vairs nespēj sniegt. Pie mums ir iespēja veikt ātru,aizraujošu un neaizmirstamu braucienu ar īstu sporta kartingu, ar kādu piedalās sacensībās. Pakalpojums tiek nodrošināts sadarbībā ar komandu 333 Autosport.

         
Kartings: DD2
Ātrums:       140 km/h
Jauda: 34 zs
Apraksts:
DD2 klases sporta sacensību kartings ar 2 ātrumiem, kas ir līdz pat 3x vieglāks nekā īres kartingi. Pirms došanās trasē ar šo kartingu, tiks pārbaudītas braucēja iemaņas, veicot testa braucienus ar īres kartingu RT8. Pēc testa braucienu veikšanas, braucējs tiks iepazīstināts ar DD2 kartinga specifiku un pakalpojuma ietvaros varēs veikt  2x10 apļu braucienus 333 Lielajā trasē.
Pakalpojums pieejams no 15 gadu vecuma (ar vecāku atļauju / klātbūtni)
CENA: 100 EUR
     

 

 

Trase: Asfaltēta
Garums: 650 m
Apraksts: Jaunākā asfalta atvērta tipa trase Latvijā. Piemērota braucieniem ar īres kartingiem. Trasē tiek veikti ikdienas braucieni ar GT2 īres kartingiem un  norisinās SWS īres kartingu čempionāta sacensību posmi.

Trase: Asfaltēta
Garums: 1200 m
Platums: 8 - 12 m
Apraksts:

Trase ar līdz pat 8 dažādām konfigurācijām. Paredzēta galvenokārt kartingam, tomēr, ņemot vērā plašās konfigurācijas iespējas, lieliski piemērota arī citiem motorizētajiem transporta līdzekļiem, piemēram, motocikliem un auto.

Braucieni ar sporta un RT8 kartingiem.Kvalitātes vadība Atsauksmes