Kartingi

 
 

Brauciens ar kartingu ir pa spēkam jebkuras vecuma grupas un sagatavotības braucējam,tāpēc šis sporta veids sabiedrībā kļūst arvien populārāks! Sporta komplekss „333” nav iedomājams bez kartinga rūkoņas, braucēju kņadas un neizsīkstoša sacensību gara!

 „333” kartinga trase piedāvā kartingu trases pakalpojumus gan profesionāliem braucējiem, gan iesācējiem. Sporta kompleksa "333" kartingu parku veido 30 gab. jaunākās paaudzes "Sodi" kompānijas kartingi gan pieaugušajiem gan bērniem,  nodrošinot lielāko kartingu parku Latvijā un sniedzot visplašāko īres kartingu piedāvājumu individuālajiem braukt gribētājiem un korporatīvajiem klientiem. Jāpiebilst, ka „333” kartingu trases ir vienas no nedaudzajām atvērta tipa kartinga trasēm Latvijā.

Ņemot vērā līdzšinējo gadu darba pieredzi esam pārliecinājušies, ka īres kartings ir viens no lieliskākajiem un universālākajiem „333” piedāvātajiem atpūtas pakalpojumiem tieši korporatīvajiem klientiem. Neatkarīgi, vai tās būtu līdz pat 8 h garas nakts Leman sacīkstes, vienkāršas kluba sacīkstes vai kolektīva saliedētības pasākums, kartinga nomas ietvaros, „333” kolektīvs izstrādās klienta vēlmēm un budžetam vispiemērotāko piedāvājumu ar mērķi, lai klients būtu maksimāli apmierināts ar saņemto pakalpojumu, gandarīts par savu pareizo izvēli un pie mums atgrieztos vēlreiz!

"333" pieejami piecu veidu īres kartingi:

 

Kartings: RT8
Ātrums:   85 km/h
Jauda: 13 zs
Apraksts       :

Jaudīgākie "Sodi" kompānijas īres kartingi pasaulē. Braucieni tiek veikti tikai 333 Lielajā trasē. Pieejami 10 gab kartingu

 

.

Kartings: SR5
Ātrums:          75 km/h
Jauda: 9 zs
Apraksts: 2017. gadā tehniski pilnveidots SR5 kartingu parks. Iecienītākie īres kartingi, kas piemēroti gan ikdinas izklaides braucieniem, gan komandu izturības sacīkstēm. Braucieni tiek veikti 333 Jaunajā trasē. Pieejami 20 gab SR5 kartingi

Kartings: Bērnu kartings
Ātrums:       45 km/h
Jauda: 5 zs
Apraksts:
Mazāka izmēra īres kartingi, kas piemēroti bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem, kuru augums ir 135 - 145cm. Braucieni tiek veikti 333 Jaunajā trasē. Pieejami 4 gab bērnu kartingi

        


Kartings:  Ziemas kartingi
Jauda: 9 zs
Apraksts:

 Ar īpašām sniega vai radžu riepām aprīkoti kartingi, ar kuriem    izbaudīt unikālas sajūtas, ko sniedz brauciens ar kartingu sniega vai ledus klātās trasēs! 

Atkarībā no laikapstākļiem, braucieni notiek sniegota seguma jaunajā trasē vai ledus trasē (uz aizsalušas ūdenstilpnes 333 Veikparkā).

 

Nebijušu izjūtu cienītājiem pieejami arī braucieni ar divvietīgo Sodi kartingu.

Tā ir iespēja izvizināt draugus, bērnus; izaicināt vienam otru, pārbaudīt sacu uzticību, kad stūrē viens, bet pedāļus spiež otrs braucējs. Tāpat tā ir jauna iespēja
apgūt pareizu trases veikšanas trajektoriju un izbaudīt braucienus trasē kad pie stures profesionals autosportists -333 instruktors

      
Kartings: Sodi divvietīgais
Ātrums:       85 km/h
Jauda: 13 zs
Apraksts:
Divvietīgajā kartingam ir divas stūres un viens pedāļu komplekts. Pirms brauciena uzsākšanas tiek noregulēta "aktīvā stūre". 
Pieejami braucieni kopā ar 333 instruktoru vai tikai pašam klientam kopā ar līdzbraucēju.
CENA:
25 EUR / 10min un 15 EUR / 5min (tikai klients)
30 EUR / 10min un 18 EUR / 5min (ar 333 instruktoru)

     

 

 

Trase: Asfaltēta
Garums: 650 m
Apraksts: Jaunākā asfalta atvērta tipa trase Latvijā. Piemērota braucieniem ar īres kartingiem. Trasē tiek veikti ikdienas braucieni ar SR5 īres kartingiem un  norisinās SWS īres kartingu čempionāta sacensību posmi.

Trase: Asfaltēta
Garums: 1200 m
Platums: 8 - 12 m
Apraksts:

Trase ar līdz pat 8 dažādām konfigurācijām. Paredzēta galvenokārt RT8 kartingam, tomēr, ņemot vērā plašās konfigurācijas iespējas, lieliski piemērota arī citiem motorizētajiem transporta līdzekļiem, piemēram, motocikliem un auto.

Braucieni ar sporta un RT8 kartingiem.Kvalitātes vadība Atsauksmes