Kartinga skola

2017. gada Kartinga skolas sezona

 Šis būs 11. gads sporta kompleksā "333", kad notiks profesionālas vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības bērniem "333 Kartinga skola". Šogad "333 Kartinga skola" norisināsies no 6. jūnija līdz 29. augustam.

Kartinga skolas atvērtā durvju diena: 14.maijā no pulksten 13:00 līdz 16:00 sporta kompleksā "333". Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar treneriem un izmēģināt bez maksas braucienu ar kartingu.

Bērni ir mūsu nākotne un, neapšaubāmi, ir patīkami, ja savam bērnam vari sniegt labāko - ne tikai ikdienišķās rūpes, taču arī citas iespējas. Un mēs to varam – Kartinga skola jūsu bērniem!

Kopš 2007. gada sporta kompleksā "333” ir izveidota Kartinga skola, kurā bērni un pusaudži var nodarboties ar vienu no autosporta disciplīnām - kartingu. Kartinga skolas mērķauditorijas 90% ir audzēkņi vecumā no 8 - 16gadiem, pārējos 10% veido bērni, kuri ir vecāki pa 16 gadiem vai jaunāki par 8 gadiem.

Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā teorētisko un praktisko nodarbību laikā. Paralēli tiek sniegtas teorijas apmācības, kurās bērniem tiek mācīti ceļu satiksmes noteikumi, sniegtas zināšanas par drošību uz ceļa, kā arī padomi, kā individuāli uzlabot savas kartinga vadīšanas prasmes. Kartinga skolā tiek apgūta pamata braukšanas prasme, zināšanas par kartinga uzbūvi, apgūti noteikumi, lai piedalītos oficiālās sacensībās, iegūtas zināšanas par ātrāko un pareizāko braukšanas trajektoriju. Nodarbību laikā audzēkņi ne tikai nodarbojas ar kartinga sporta veidu, bet arī nodarbojas ar citiem sporta veidiem - fiziskajām aktivitātēm, piemēram, volejbola spēle, futbols, vieglatlētika u.c. Kartinga skolas instruktori ir savā jomā augsti kvalificēti un profesionāli, turklāt ar augstiem sasniegumiem autosportā! Šogad nodarbībās iesaistīsies un sniegs praktiskus padomus komandas „333 Autosport” autosportisti Beāte Klipa un Zigmārs Lapa, kā arī tādi godalgoti Latvijas autosportisti kā Otto Birznieks, Haralds Šlēgelmilhs, Reinis Nitišs un Latvijas pieckārtējais kartingu čempions Haralds Garkaklis.

          

2017.gadā "333 Kartinga skolas" nodarbībās ir izveidota bonusu un punktu sistēma ar mērķi motivēt sasniegt labākus rezultātus visās nodarbību aktivitātēs.

PIETEIKUMA ANKETA 2017.gada nodarbībām 
Līdz 22. maijam anketa jāiesniedz klātienē sporta kompleksā "333", ierodoties kopā ar bērnu


Par Ropažu novada līdzfinansējumu ŠEIT


GALERIJA: Kartinga skolas sacensības bērniem.

Kartinga skolas ieguvums:

 • Par adekvātu cenu iespēja nodarboties ar autosporta veidu;
 • Vislabākais risinājums, lai pārliecinātos, vai ar šo sporta veidu nākotnē būs vēlme nodarboties profesionāli;
 • Vislabākais risinājums, lai apgūtu pamatus autosporta, kartinga sporta veidā pirms dalības augstāka līmeņa sacensībās;
 • Sniedz audzēknim izpratni par braukšanu ar tehniku - labs pamats pirms kļūt par ceļu satiksmes dalībnieku;
 • Teorijas apguve un paralēli nodarbošanās ar citiem fiziskiem sporta veidiem;
 • Iespēja pavadīt laiku kopā ar pazīstamiem un titulētiem autosportistiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju par viņu braukšanas iemaņām, stilu un dzīves veidu.

Kartinga skolas koncepcija / programma ir veidota, lai tā būtu audzēkni izglītojoša, interesanta, daudzveidīga un aizraujoša.

Kartinga skola piedāvā divu veidu mācību apmaksas programmas:

Cena 1100,- EUR, programmā ietilpst:
 • 13 nodarbības;
 • Pusdienas;
 • Skolas T-krekls.
  Cena 1250,- EUR, programmā ietilpst:
 • 13 nodarbības;
 • Pusdienas;
 • Skolas T-krekls;
 • Transports uz 333 no Rīgas vai pilsētas rajona un atpakaļ no SK 333 uz Rīgas pilsētas rajonu.

Atlaide dalības maksai:
- 20%, ja dalībnieks atkārtoti piedalās "333 Kartinga skolā"
- 20%, ja piedalās vairāki vienas ģimenes bērni

T: +371 25622333 vai rakstiet uz oksana@333.lv

Tāpat esam piemērojuši 20% atlaidi ģimenēm, kurās aug divi vai vairāk bērni, kas piedalās Kartinga skolā. Atkarībā no noslodzes tiks izvērtēts dalīt audzēkņus pa vecuma grupām un piesaistīt papildus instruktorus.

Kvalitātes vadība Atsauksmes