Kartinga skola

2018. gada Kartinga skolas sezona

Šis būs 12. gads, kad sporta kompleksā "333" notiks profesionālas vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības bērniem "333 Kartinga skola". Šogad "333 Kartinga skola" norisināsies no 5. jūnija līdz 28. augustam.

Kartinga skolas atvērtā durvju diena: 29.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 13:00 sporta kompleksā "333". Dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairāk par "333 Kartinga skolas" programmu, iepazīties ar treneriem un bez maksas izmēģināt braucienu ar kartingu.

Bērni ir mūsu nākotne un, neapšaubāmi, ir patīkami, ja savam bērnam vari sniegt labāko - ne tikai ikdienišķās rūpes, taču arī citas iespējas. Un mēs to varam – Kartinga skola jūsu bērniem!

Kopš 2007. gada sporta kompleksā "333” ir izveidota Kartinga skola, kurā bērni un pusaudži var nodarboties ar vienu no autosporta disciplīnām - kartingu. Kartinga skolas mērķauditorijas 90% ir audzēkņi vecumā no 8 - 16gadiem, pārējos 10% veido bērni, kuri ir vecāki pa 16 gadiem vai jaunāki par 8 gadiem.

Kartinga skolas ietvaros jebkurš audzēknis iegūst pirmā līmeņa pamatzināšanas kartinga sporta veidā teorētisko un praktisko nodarbību laikā. Paralēli tiek sniegtas teorijas apmācības, kurās bērniem tiek mācīti ceļu satiksmes noteikumi, sniegtas zināšanas par drošību uz ceļa, kā arī padomi, kā individuāli uzlabot savas kartinga vadīšanas prasmes. Kartinga skolā tiek apgūta pamata braukšanas prasme, zināšanas par kartinga uzbūvi, apgūti noteikumi, lai piedalītos oficiālās sacensībās, iegūtas zināšanas par ātrāko un pareizāko braukšanas trajektoriju. Nodarbību laikā audzēkņi ne tikai nodarbojas ar kartinga sporta veidu, bet arī nodarbojas ar citiem sporta veidiem - fiziskajām aktivitātēm, piemēram, volejbola spēle, futbols, vieglatlētika u.c. Kartinga skolas instruktori ir savā jomā augsti kvalificēti un profesionāli, turklāt ar augstiem sasniegumiem autosportā! Šogad nodarbībās iesaistīsies un sniegs praktiskus padomus autosportiste Beāte Klipa un godalgotais rallija braucējs Ralfs Sirmacis. Sezonas laikā instruktoriem pievienosies arī citi titulēti autosportisti no Latvijas.

          

 

PIETEIKUMA ANKETA 2018.gada nodarbībām

Līdz 23. maijam anketa jāiesniedz klātienē sporta kompleksā "333", ierodoties kopā ar bērnu

Par Ropažu novada līdzfinansējumu ŠEIT

"333 Kartinga skola" ir interešu izglītības programmas licence. Tas nozīmē, ka ikviens audzēknis ir tiesīgs likumā noteiktajā kārtībā saņemt atpakaļ 25% no dalības maksas, kā attaisnotos izdevumus.

GALERIJA: Kartinga skolas sacensības bērniem.

Kartinga skolas ieguvums:

 • Par adekvātu cenu iespēja nodarboties ar autosportu;
 • Vislabākais risinājums, lai pārliecinātos, vai ar šo sporta veidu nākotnē būs vēlme nodarboties profesionāli;
 • Vislabākais risinājums, lai apgūtu autosporta pamatus;
 • Sniedz audzēknim izpratni par braukšanu ar tehniku - labs pamats pirms kļūt par ceļu satiksmes dalībnieku;
 • Teorijas apguve un paralēli nodarbošanās ar citiem fiziskiem sporta veidiem;
 • Iespēja pavadīt laiku kopā ar pazīstamiem un titulētiem autosportistiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju par viņu braukšanas iemaņām, stilu un dzīves veidu.

Kartinga skolas koncepts / programma ir veidota, lai audzēknim tā būtu izglītojoša, interesanta, daudzveidīga un aizraujoša.

Kartinga skola piedāvā divu veidu mācību apmaksas programmas:

Cena 1100,- EUR, programmā ietilpst:
 • 13 nodarbības;
 • Pusdienas;
 • Skolas T-krekls.
  Cena 1250,- EUR, programmā ietilpst:
 • 13 nodarbības;
 • Pusdienas;
 • Skolas T-krekls;
 • Transports uz "333" no Rīgas vai pilsētas rajona un atpakaļ no "333" uz Rīgas pilsētas rajonu.

Atlaide dalības maksai:
- 20%, ja dalībnieks atkārtoti piedalās "333 Kartinga skolā"
- 20%, ja piedalās vairāki vienas ģimenes bērni

T: +371 26377124 vai rakstiet uz marketing@333.lv 

Tāpat esam piemērojuši 20% atlaidi ģimenēm, kurās aug divi vai vairāk bērni, kas piedalās Kartinga skolā. Atkarībā no noslodzes tiks izvērtēts dalīt audzēkņus pa vecuma grupām un piesaistīt papildus instruktorus.

Kvalitātes vadība Atsauksmes