News

Sporta kompleksā „333” tiks atklāta Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa sezona

16. un 17. jūlijā sporta kompleksā „333” norisināsies Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa pirmais posms, kas būs pirmā reize, kad NEZ sezona tiek atklāta Latvijā. NEZ rallijkrosa sacensības norisināsies četrās ieskaitēs - NEZ Super 1600, NEZ 2000, NEZ Open un NEZ Supercars.

Nedēļas nogales ietvaros paralēli NEZ braucieniem norisināsies arī LAF Folkreisa Vasaras kausa 4. posms un LADA RX standarta klases braucieni.

 Sporta kompleksā „333” NEZ rallijkrosa sacensības norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad sacensību organizatori veic trases pārbūves darbus, lai sacensību dalībniekiem nodrošinātu jaunu trases konfigurāciju. Savukārt skatītājiem tiks piedāvātas aktīvās atpūtas un izklaides iespējas, kā arī pārsteigumi gan no sporta kompleksa „333”, gan sacensību atbalstītājiem.

 Haralds Šlēgelmilhs, sporta kompleksa „333” vadītājs par gatavošanos NEZ sezonas atklāšanai stāsta: „Šis gads Latvijas rallijkrosa vēsturē būs īpašs, jo divi no četriem NEZ rallijkrosa sacensību posmiem notiek Latvijā, turklāt divas nedēļas nogales pēc kārtas – 333 un pēc tam Biķerniekos! Esam pagodināti, ka NEZ komisija sezonas pirmo atklāšanas posmu ir uzticējusi sporta kompleksam „333”. Lai veicinātu sacensības intrigu gan dalībniekiem, gan skatītājiem, šobrīd veicam esošās asfalta un rallijkrosa trases konfigurācijas uzlabošanas darbus. Šāda veida konfigurāciju dalībnieki iepriekš vēl nebūs braukuši, jo gan "joker" aplis, gan daļa pamatkonfigurācijas būs mainījusies. Savukārt skatītājiem tas būs baudījums pilnībā pārredzēt braucienus visas trases garumā. Ceram braucēju rindās sastapt arī Latvijas un pasaules labākos rallijkrosa braucējus, kuri ikdienā startē Eiropas un pasaules līmenī.

Šī nedēļas nogale būs kā autosporta festivāls ar jaudīgiem NEZ braucieniem, aizrautīgiem folkreisa un VAZ braucieniem un citām atpūtas iespējām gan autosporta cienītājiem, gan ģimenēm ar bērniem”.

 NEZ rallijkrosa sacensību nedēļas nogalē 16. jūlijā paredzēti NEZ, folkreisa un LADA RX kvalifikāciju braucieni, bet 17.jūlijā – finālbraucieni. Abās dienās apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku parku, atpūsties veikparkā, braukt ar īres kartingiem, bet svētdien apmeklētājiem būs iespēja piedalīties arī loterijā un laimēt dažādas vērtīgas balvas.

 Ieejas biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma norises laikā. Apmeklētājiem būs pieejamas trīs veidu biļetes – 16. jūlijam (10 EUR), 17. jūlijam (15 EUR) un abām sacensību dienām kopā (20 EUR). Bērniem: līdz 10 gadiem (ieskaitot) – ieeja bez maksas, no 11 līdz 17 gadiem – 5 EUR uz abām sacensību dienām.

 Plašāka informācija par sacensību dienas kārtību būs pieejama sporta kompleksa „333” mājas lapā www.333.lv

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes