News

REZULTĀTI | SWS JUNIOR CUP 4.posms

SWS Junior cup 4.posms 9.augustā tika aizvadīts 21 jaunā braucēja konkurencē, no kuriem trīs braucēji bija no Igaunijas.

Tā pat kā jau līdz šim aizvadītajos posmos, arī sezonas priekšpēdējā posmā starp braucējiem valdīja sīva konkurence un spraigas cīņas ar daudz emocijām.

Par šī posma līderiem un uzvarētājiem kļuva igaunis Marcel Peldes, otrajā vietā ierindojās latvietis Krists Zīders, bet trešo vietu izcīnīja Jooseph Planken no Igaunijas. Lai arī divas no trīs pjedestāla vietām izcīnīja ārzemju braucēji, ātrāko sacensību apļa laika rezultātu lielajā finālā uzrādīja latvietis Krists Zīders, kurš vienīgais veica apli zem 40 sec - 39.764 sec.

Latvijas Junior CUP ieskaitē līderis šobrīd ir Krists Zīders ar 3616 punktiem, taču viņam pa pēdām seko Igaunijas braucējs Marcel Peldes ar 3605 punktiem. Līdz ar to šīs sezonas uzvarētājs tiks noskaidrots SWS JUNIOR CUP noslēdzošajā posmā 23.augustā.

Sacensību braucienu rezultāti ŠEIT

Iesaki šo pasākumu
2

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

12.08.2016
23:01

Skaists video no sacīkstēm - https://www.youtube.com/watch?v=oSP7xoIoF7w. Var redzēt kā tiesnesis pirms starta laipni igaunim novēl uzvarēt, bet tomēr 9 gadus vecais Jooseph Planken tomēr paliek trešais. Paldies tiesnešiem par atbalstu!

Atbildēt uz komentāru
11.08.2016
23:26

Atbilstoši sporta ētikas kodeksam pienākums dot savu ieguldījumu godīgas spēles veicināšanai ir VISIEM INDIVĪDIEM: ieskaitot vecākus, sporta pedagogus,trenerus, tiesnešus, amatpersonas, sporta vadītājus, administratorus, žurnālistus, u.c. Tad emociju būs mazāk!!!

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes