News

JAUNUMS! Rudens kurss | Drošas braukšanas poligons

Sporta kompleksa "333" drošas braukšanas instruktori ir izstrādājuši jaunu apmācību kursu - Rudens kurss. Apmācību programmu veido speciāli izvēlēti praktiskie uzdevumi, lai autovadītāju sagatavotu rudenim un ziemai, kad gan redzamība, gan braukšanas apstākļi temperatūras svārstību dēļ mēdz būt īpaši izacinoši.

Vaiāk nekā 3h ilgumā mūsu pieredzējušie drošas braukšanas instruktori palīdzēs apgūt auto vadīšanas iemaņas neparedzētas sānslīdes un akvaplaninga gadījumā, kā arī sagatavos pareizai rīcībai, ja uz ceļa ir šķērslis.
Rudens kursa programma ir veidota uz "Pamata kurss" bāzes un papildināta ar "Aļņa tests" un "Akvaplanings" vingrinājumiem, sarežģīto Kalna trasi un aizraujošo Dinamiskās ripas trasi. Visi praktiskie uzdevumi paralēli tiks papildināti ar būtisku teorētisko informāciju par fizikas procesu ietekmi uz automašīnu, informāciju par pareizu riepu izvēli un citām zināšanām.
Veicot Rudens kursa apmācības, autovadītājs būs guvis iemaņas, kā pareizi novērtēt auto saķeri ar brauktuvi , bremzēšanas ceļa garumu un, simulējot pēkšņas sānslīdes situācijās, kā savaldīt auto gan caur priekšējo, gan aizmugurējo asi mainīgajos rudens / ziemas  apstākļos.

Apmācību programma:
1. Testu laukums: negaidītu šķēšļu apbraukšana, bremzēšana, akvaplanings
2. Kalna trase: bremzēšana un sānslīde līkumos
3. Dinamiskā ripa: negaidīta sānslīde

Būtiski, ka nodarbības notiks darba dienu un brīvdienu vakaros, lai maksimāli pietuvinātu apmācību apstākļus reālajai situācijai uz ceļa (redzamība, temperatūras svārstības). 

 
Rudens kursa kopējais ilgums ir 3:15h, kas ir par 45min vairāk nekā Pamata kursa apmācībās, bet cena saglabājas tā pati - 90 EUR!
Apmācības ar iepriekšēju pieteikšanos tiks organizētas grupās 4 - 6 cilvēkiem, uz kurām autovadītāji ierodas ar savu auto.
(ir iespēja izmantot poligona automašīnu par + 43.00 EUR )

 
 
 
 
Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes