News

Braucieni ar 333 kartingiem Smiltenes trases atklāšanā 22.-24.sept

Pēc ievērojamās Smiltenes sporta kompleksa “Teperis” kartinga trases rekonstrukcijas, šajā nedēļas nogalē no 22. līdz 24.septembrim notiks svinīgā kartingu trases atklāšana! Par godu šim lielajam notikumam, uz rekonstruēto trasi uzaicināts ir sporta komplekss “333” ar šobrīd jaunākajiem un jaudīgākajiem īres kartingiem Latvijā. Šie būs svētki visiem Smiltenes pilsētas un apkārtnes iedzīvotājiem, jo pa jauno trases asfaltu izbraukt varēs ikviens – īrei pieejami būs 10 jaudīgākie Sodi RT8 kartingi, bērnu kartingi un Latvijā vienīgais divvietīgais kartings.

Svētki sāksies jau piektdien, 22. septembrī, kad visas dienas garumā būs iespējams izbraukt ar kartingiem, sestdien, 23. septembrī notiks svinīgā trases atklāšana, kurā piedalīsies arī Smiltenes domes priekšsēdētājs un pirmajiem apmeklētājiem būs iespējams izbraukt ar kartingiem bezmaksas! Bet svētdien, 24. septembrī, pasaulē lielākā īres kartingu čempionāta “SodiWorld Series” izbraukuma posms, kurā iespējams piedalīties ikvienam! Iepriekš pieteikšanās sacensībām https://goo.gl/EcftMH , vai sacensību norises dienā.

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis ir gandarīts, ka patiecoties veiksmīgai sadarbībai ar biedrībām “Abulas lauku partnerība” un “Tehnisko sporta klubs “Smiltene””, īstenojot kopīgu projektu,  pašvaldībai ir izdevies  attīstīt un daudzveidot daudzfunkcionālā sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” piedāvāto pakalpojumu klāstu. Tagad atjaunotā kartingu trase dod iespēju nodrošināt trases izmantošanu kartingu sportam, kā arī skrituļslidotājiem un skrituļslēpotājiem, tādējādi piesaistot vairāk apmeklētājus, īpaši jauniešus, kā arī dod iespēju uzņemt nacionāla vai pat starptautiskā mēroga sacensību organizatorus.

Smiltenes trases darba laiks un svētku plāns sadarbībā ar "333": 

Piektdiena | 13:00 - 19:00 braucieni ar kartingiem 
Sestdiena | 10:00 - 19:00 
10:00 - svinīgā atklāšana ar Smiltenes domes pārstāvjiem. 
Līdz 11:00 pirmajiem apmeklētājiem brauciens ar kartingu bez maksas. Vietu skaits ierobežots. 
Svētdiena | 10:00 - 16:00 SWS SPRINT CUP
Par godu Smiltenes kartinga trases atklāšanai, pirmo reizi Sodi World Series īres kartingu čempionāta posms notiek izbraukumā. Visi laipni aicināti piedalīties un pierādīt sevi trasē. Pieteikšanās: https://goo.gl/EcftMH. 

CENAS BRAUCIENIEM AR KARTINGIEM:  
Pieaugušajiem (RT8) 10min - 12 EUR   
Bērniem (bērnu kartings) 10min - 9 EUR  
Divvietīgais kartings 10min – 15 EUR

Iesaki šo pasākumu
1

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

20.09.2017
8:33

Vai ir iespēja dabūt trases konfigurāciju? Vai būs iespēja svētdien pirms sacensībām izbraukt treniņu braucienus?

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes