News

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts NEZ Rallijkrosa posms 333 trasē

Ropažu novadā, sporta kompleksā „333”, ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika atklāta NEZ rallijkrosa sezona. Pirmajā NEZ rallijkrosa posmā uz startēja 97 dalībnieki, no kuriem 36 startēja NEZ ieskaitē, 47 folkreisa un 14 – LADA RX ieskaitēs. Paralēli sacensību norisei skatītājus pārsteidza arī vieni no Latvijas labākajiem autobraucējiem – Haralds Šlēgelmilhs un Jānis Baumanis, vizinot skatītājus 333 lielajā trasē ar sportiskajām Mazda MX5 un Ford Focus RS.

 

NEZ sacensības norisinājās četrās klasēs. NEZ Super 1600 klasē par uzvarētāju kļuva igaunis Andre Kurg, otro vietu izcīnīja latvietis Arnis Odiņš, bet trešo vietu ieņēma Eliss Dukaļskis arī no Latvijas. NEZ 2000 klasē sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja Kristians Sandmo no Norvēģijas, savukārt otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Deniss Kristensens no Dānijas un braucējs ar pseidonīmu „Crazy Mike” no Somijas. NEZ Open klasē nepārspēts palika norvēģis Ula Frošaugs, otro vietu izcīnīja Raimo Kauttio no Somijas, bet trešo vietu sīvā cīņā ieguva latvietis Edmunds Ēglis. NEZ Supercars klasē par uzvarētāju kļuva igaunis Andri Oun, viņam sekoja norvēģis Frode Ālbergs un Vadzims Kishkurna no Baltkrievijas.
Savukārt NEZ komandu ieskaitē šogad triumfēja Norvēģija. Otro vietu ieņēma Somijas braucēji, bet trešo vietu izcīnīja Latvija.

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1.posma LADA RX ieskaitē par uzvarētāju kļuva Valters Liepiņš, otro vietu izcīnīja Ivars Joelis, bet trešo vietu – Ivo Traubergs.

 

Folkreisā Junior klasē TOP3 vietas izcīnīja Dāvis Emīls Ūdris, Matīss Pelēnis un Miks Gabrāns, Classic klasē uz pjedestāla kāpa Kaspars Zuģickis, Ritvars Bendziks un Ģirts Ķilpe, kopvērtējumā par uzvarētājiem kļuva Jānis Orbidāns, Emīls Baltaiskalns un Dāvis Emīls Ūdris, savukārt komandu ieskaitē laurus plūca komandas „Rawel Racing”, „Autocross.lv folkreisa komanda” un „Kavita V”.

Sacensību organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem, apmeklētājiem un atbalstītājiem par jaudīgu un aizraujošu sacensību nedēļas nogali! Īpašs paldies Ropažu Novada pašvaldībai par līdzdalību un atbalstu sacensību rīkošanā!

Paldies auto un mājas viedpalīgam ERNEST, auto aksesuāru un rezerves daļu veikalam AUTOEKSPERTS, ziedu bāzei ZIEDU FABRIKA, TORLEY, BIG WHIPES, iAUTO un Go4Speed!

 

 

PILNI NEZ un LADA ieskaites sacensību rezultāti ŠEIT

 

FOTO (Edijs Elksnis):
https://failiem.lv/u/7t7xwcjw

https://failiem.lv/u/54a787uz

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes