News

Aizvadīta pirmajā 333 kartinga skolas nodarbība

Desmito 333 Kartinga skolas sezonu ir uzsākuši 46 audzēkņi, kas ir viens no lielākajiem dalībnieku pulkiem pēdējo gadu laikā. Jaunākajam audzēknim šogad ir 7 gadi, bet vecākajam – 15. 333 Kartinga skolas treneri pēc pirmās nodarbības stāsta, ka desmitā sezona ir sākusies pozitīvi, starp audzēkņiem ir novērojama saliedētība, prieks un aktīva līdzdalība visās aktivitātēs.

 

Pirmās nodarbības mērķis bija noteikt audzēkņu fizisko sagatavotību un kartinga vadīšanas iemaņas. Pēc nodarbības treneri atzina, ka bērnu un jauniešu fiziskā sagatavotība ir laba – bērni ir aktīvi un ar prieku un entuziasmu iesaistījās visās nodarbības aktivitātēs – sporta stafetes, sporta spēles, izturības pārbaudījumi. Kopā ar audzēkņiem fiziskās sagatavotības nodarbībās piedalījās un savā starpa sacentās arī treneri.

 Pēc fiziskajām aktivitātēm tika pārbaudītas audzēkņu iemaņas braucienos ar bērnu un pieaugušo kartingiem 333 jaunajā trasē. Apkopojot uzrādītos rezultātus, nodarbības beigās audzēkņi tika sadalīti grupās, kādās viņi turpinās strādāt nodarbībās, lai efektīvāk varētu uzlabot katra audzēkņa sniegumu ar katru nodarbību.

 
Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes