News

Aicinājums pieteikties „333 Kartinga skola” stipendijai!

Sporta kompleksā „333” jau 12. gadu notiks bērnu un jauniešu vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības „333 Kartinga skola”. Arī šogad Ropažu pašvaldība sniegs finansiālu atbalstu dalībai nodarbībās Ropažu novadā deklarētiem skolēniem, piešķirot stipendiju sekmīgākajiem un uzcītīgākajiem.

 Līdz 10. maijam stipendijas pretendenti tiek aicināti iesniegt pieteikumus dalībai nodarbībās un prasību par stipendijas saņemšanu saskaņā ar nolikumu.

Visi interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt „333 Kartinga skola” atvērto durvju dienu sporta kompleksā „333” – 29.aprīlī no pulksten 10:00–13:00, kur būs iespēja izmēģināt braucienus ar kartingiem, iepazīties ar kartinga skolas programmu un satikt nodarbību vadītājus.

Par „333 Kartinga skola”

Vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības „333 Kartinga skola” veido praktiskās apmācības, kuru ietvaros bērni trenējās braucienos ar kartingiem, apgūstot drošas un pareizas autovadīšanas iemaņas. Paralēli tiek sniegtas teorijas apmācības, kurās bērniem tiek mācīti ceļu satiksmes noteikumi, sniegtas zināšanas par drošību uz ceļa, kā arī padomi, kā individuāli uzlabot savas kartinga vadīšanas prasmes. Katras nodarbības laikā būtiska loma tiek pievērsta individuālām un komandas sportiskajām aktivitātēm, attīstot bērnu un jauniešu kopējo fizisko sagatavotību.

 „333 Kartinga skola” apmācību programmā ir izveidota bonusu un punktu sistēma ar mērķi motivēt bērnus sasniegt labākus rezultātus visās nodarbību aktivitātēs. Šogad  “333 Kartinga skola” vadošie pasniedzēji būs pieredzējuši Latvijas autosportisti Beāte Klipa un Ralfs Sirmacis, ka arī viens no labākaijem motosportisttiem – Toms Macuks.

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes