News

Aicina pieteikties jaudīgākajam jauniešu vasaras piedzīvojumam - „333 Kartinga skola ”

Šī būs jau 11.sezona, kad sporta kompleksā „333” notiks bērnu un jauniešu vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības „333 Kartinga skola”. Nodarbības paredzētas katru otrdienu no 6. jūnija līdz 29. augustam, kuru ietvaros bērniem un jauniešiem tiks uzlabota fiziskā sagatavotībā, mācīti drošas braukšanas pamati un ceļu satiksmes noteikumi kā arī pilnveidotas kartinga vadīšanas prasmes gan treniņos, gan sacensībās. 

Pieteikšanās „333 Kartinga skola” līdz 22.maijam (dalībniekam jāaizpilda anketa un klātienē sporta kompleksā "333" kopā ar audzēkni tā jāiesniedz). Papildu informācija: http://www.333.lv/kartinga-skola.

Kā ierasts, pirms “333 Kartinga skolas” sezonas, visi interesenti tiek aicināti apmeklēt atvērto durvju dienu, lai iepazītos ar treneriem, “333” vidi un braucieniem ar kartingiem. 14.maijā no pulksten 13:00 līdz 16:00 jaunākajiem apmeklētājiem būs iespēja bez maksas veikt braucienu ar kartingu.

2017.gada „333 Kartinga skola” sezonā dalībniekiem paredzēts:

  • Treniņi un sacensības ar jaunākās paaudzes īres kartingiem – pilnībā atjaunots 333 kartingu parks;
  • Bonusu un punktu sistēma ar mērķi motivēt sasniegt labākus rezultātus visās nodarbību aktivitātēs;
  • Nodarbībās iesaistīsies un sniegs praktiskus padomus komandas „333 Autosport” autosportisti Beāte Klipa un Zigmārs Lapa, kā arī tādi godalgoti Latvijas autosportisti kā Otto Birznieks, Haralds Šlēgelmilhs, Latvijas pieckārtējais kartingu čempions Haralds Garkaklis un profesionāli Latvijas autosporta pārstāvji

 Nodarbību laikā ar dalībniekiem grupās un individuāli strādās profesionāli fiziskās sagatavotības treneri, autosportisti un drošas braukšanas instruktori, trenējot bērnus braucienos ar kartingiem, sniedzot pareizas autovadīšanas iemaņas un attīstot bērnu un jauniešu kopējo fizisko sagatavotību komandas un individuālās sportiskajās aktivitātēs. „333 Kartinga skola” sezonas ietvaros ir paredzētas divas audzēkņu sacensības pēc vecuma grupām, kurās tiek pārbaudīts dalībnieku iemaņu progress.

Uz sporta kompleksu „333” un atpakaļ audzēkņiem pieejami arī transporta pakalpojumi. 

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes