News

Aicina apmeklēt “333 Kartinga skola” atvērto durvju dienu

Sporta kompleksā “333” šī gada 29. aprīlī bērni no 7 gadiem tiek aicināti apmeklēt vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbību „333 Kartinga skola” atvērto durvju dienu! No pulksten 10:00 līdz 13:00 bērniem būs iespēja bez maksas izbraukt ar kartingiem, iepazīties ar šī gada nodarbību programmu un satikt „333 Kartinga skola” pasniedzējus.

Šogad “333 Kartinga skola” vadošie pasniedzēji būs pieredzējuši Latvijas autosportisti Beate Klipa un Ralfs Sirmacis, ka arī viens no labākajiem motosportistiem – Toms Macuks.

Beate Klipa, autosportiste un “333 Kartinga skola” instruktore:  Vasarā ir svarīgi būt ārā, būt kopā ar draugiem, būt aktīviem.  Ja to vēl papildina ar braukšanu ar kartingu, tad tas, manuprāt, ir labākais veids, kā pavadīt vasaras brīvlaiku. “333 Kartinga skola” to visu varēs darīt pilnā jaudā, bet atvērto durvju dienā – izmēģināt. Gaidīsim ciemos 29. aprīlī 333 trasē! “

2018. gada “333 Kartinga skola” sezonā dalībniekiem paredzēts:

  • Treniņi un sacensības ar kartingiem;
  • Bonusu un punktu sistēma ar mērķi motivēt sasniegt labākus rezultātus visas nodarbību aktivitātēs;
  • Ar dalībniekiem strādās profesionāli fiziskās sagatavotības treneri, autosportisti un drošas braukšanas instruktori;
  •  “333 Kartinga skola” sezonas ietvaros paredzētas divas audzēkņu sacensības pēc vecuma grupām, kurās tiek pārbaudīts dalībnieku progress;
  • Uz sporta kompleksa “333” un atpakaļ audzēkņiem pieejami arī transporta pakalpojumi.

 Kopā paredzētas 13 nodarbības, kas norisināsies katru otrdienu no 5. jūnija līdz 28. augustam. Nodarbībās tiek uzlabota fiziskā sagatavotība, mācīti drošas braukšanas pamati, ceļu satiksmes noteikumi un pilnveidotas kartinga vadīšanas prasmes.

Uzziniet plašāku informāciju un piesakieties dalībai “333 Kartinga skola”, rakstot e-pastu uz marketing@333.lv vai zvanot uz +371 26377124.
Plašāka informācija: http://www.333.lv/kartinga-skola

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes