News

333 trasē meklēs Ātruma karalieni 2017!

Jau trešo reizi meklējot ātrāko un izveicīgāko sievieti auto vadītāju, arī šogad autosportists Gvido Elksnis sadarbībā ar sporta kompleksu “333” izsludina pieteikšanos sacensībām “Ātruma karaliene 2017”! Sacensības norisināsies 11. martā sporta kompleksā “333”, tajās dalību ņems tikai sievietes. 

Šogad dalībniecēm būs jāveic divi sacensību uzdevumi – veiklības un precizitātes brauciens mainīga seguma drošas braukšanas poligonā un ātruma meistarības aplis lielajā asfalta trasē. Sadarbībā ar autocentru “Autobrava”, dalībniecēm tiks nodrošinātas temperamentīgas automašīnas Alfa Romeo Giulia un Fiat 500, ar kurām tiks veikti sacensību braucieni. Fināla rezultāti tiks noteikti summējot abu distanču apļa laikus. Lai cīņa būtu vienlīdz godīga, dāmas ar pieredzi autosportā startēs atsevišķā ieskaitē.

Galvenajā balvā 2017. gada sacensību uzvarētāja saņems ne tikai titulu, bet arī 300 EUR vērtu Sailun riepu dāvanu karti. Krāšņas balvas dalībniecēm sarūpēs arī no kosmētikas veikals “Douglas” un ziedu veikals “Ziedu fabrika”Pietikuma anketa sacensībām: https://goo.gl/forms/HJZX2AoZASkRTnxd2
Sacensību nolikums ŠEIT

Dalība sacensībās: 65 EUR (sacensību dienā) vai arī ir iespēja uzdāvināt dalību sacensībās, iegādājoties īpašu sieviešu dienas e-dāvanu karti! 

Sacensību norises dienas plāns: 
9:00 -  09:40 | reģistrācija
9:50 | dalībnieču sapulce
10:00 – 16:00 | sacensību braucieni abās trasēs
16:20 | apbalvošana

Kopumā pasākumā tiks nodrošinātas  četras automašīnas, kas aprīkotas ar automātiskajām pārnesuma kārbām (divas no katra modeļa). Savukārt braucieniem iedrošinās 333 instruktori, pildot stūrmaņa funkciju un visu braucienu garumā atradoties auto blakussēdētāja krēslā.

Visas dienas garumā darbosies arī 333 Cafe un pārsteigs dalībnieces ar īpaši gardiem sveicieniem.

Par sacīkšu automašīnām

Auto veiklības braucienam drošas braukšanas poligonā :
Fiat 500 
Dzinējs: 1,2 benzīns 69zs/102nm 
Pārnesumkārba: Dualogic robots 
Piedziņa: Priekšas 
Maksimālais ātrums: 160km/h 
Paātrimājums: 0 - 100 12,9s 
Unikālais šedevrs Fiat 500 savai modernajai un dzirkstošajai pusei ir pievienojis košumu un valdzinājumu.

 

 

Auto ātruma meistarības aplim lielajā trasē :

Alfa Romeo Giulia 

Ddzinējs: 2,2 JTD 180zs/450nm
Pārnesumkārba: automātiskā AT8
Piedziņa: aizmugures
Maksimālais ātrums: 230km/h
Paātrimājums: 0 - 100 7,2s

Ar savu bagātīgo vēsturi, visjaunākajām tehnoloģijām, sacīkšu auto veiktspēju un eleganto stilu Alfa Romeo Giulia rada elpu aizraujošas emocijas.

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes