News

333 Ziemas kausa 3.posma un kopvērtējuma rezultāti

333 Ziemas kausa 3.posmā dalībnieki sacentās super sprint formātā, katrs aizvadot trīs braucienus. Šoreiz sacensībās vienkopus pulcējās 94 dalībnieki. Lai arī starp sacensību braucieniem dalībniekiem bija jābūt pacietīgākiem, kopumā tika aizvadītas skaistas pirmās sniegotas ziemas sacensības šosezon. Pēc sacensībām apbalvošanas ceremonijā dalībnieki dalījās ar secinājumiem un pāris asprātīgām atbildēm  par sacensību gaitu. FOTO no sacensībām (Artūrs Igaveņš): https://failiem.lv/u/5wrrvss7

 

 

 

Priekšpiedziņas klasē (2WD) kopumā sacentās 28 dalībnieki, no kuriem AM klasē uzvaru izcīnīja Artis Freibergs, otro vietu Armands Galviņš, un trešo vietu otrās sacensības pēc kārtas – deviņgadīgais Tomass Štolcermanis. Artis Freibergs: “ Pielikt varēja visos, braucienos, bet beigās trešajā braucienā sanāca ielikt kupenā. Jaunajā trasē lēnām piņķerējāmies uz priekšu, rocene noteikti palīdzēja.  ” 

2WD PRO klasē pirmo reizi šosezon uzvaru izcīnīja komandas “333 Autosport” treneris un pilots Otto Birznieks, cieši aiz viņa otrajā un trešajā vietā ierindojās kuldīdznieki Aivo Gailītis, un Arvis Bērziņš.Otto Birznieks: Šodien ļoti negribējās uzvarēt, bet ļot, ļoti, ļoti negribējās arī zaudēt.. Visos trīs braucienos blakus sēdēja mūsu lepnums, juniori Tomass, Krists un Artūrs, kur noteikti palīdzēja!  ”

 

 Visplašāk pārstāvētajā pilnpiedziņas klasē (RWD) uz starta izgāja 34 dalībnieki. AM klasē  pirmā vieta Jānim Ozolam, otrā vieta ar identisku punktu skaitu – Kārlis Karāns, trešā Kasparam Verdenam.Jānis Ozols: “Pirmajā braucienā pievīla riepu izvēle, bet uz nākamajiem braucieniem nomainījām un viss jau bija kārtībā. Slidenība trasē bija laba..”

 RWD PRO klasē uz pjedestāla pirmā pakāpiena kāpa Kaspars Mamons, kurš sezonas pirmajos divos divos posmos startēja AM klasē, taču uzrādot lielisksu rezultātus, pelnīti tika pārcelts PRO klasē, otrajā vietā ierindojās šī brīža RWD PRO kopvērtējuma līderis Aigars Tīdmanis, bet trešo vietu izcīnīja Voldemārs Kalve. Kaspars Mamons: “Visur ir vēl kur braucienos pielikt, bet riepu izvēle bija ideāla!

 

 Savukārt pilnpiedziņas (4WD) klasē piedalījās 27 dalībnieki. AM klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kristaps Mazūrs, otrā vieta Jurģim Meisteram, bet trešā – Guntaram Bērziņam. Kristaps Mazūrs: “Vissarežģītākā trases daļa bija tehniskā jaunā kartingu trase un slidenais līkums pēc taisnes. Spidometrā skatīties nebija laika..

 4WD PRO  klasē ilgi kārotu uzvaru izcīnīja Jānis Hāns, otrajā vietā ierindojās šī brīža RWD PRO klases kopvērtējuma līderis Vicinskis Artis, savukārt trešā vieta šoreiz Edgaram Trallam. Jānis Hāns: “Mēs varam braukt, lai kāda būtu trase. Tumsā, sniegs, skaisti.. Tāpat visu redzam! Ar vienu kāju no rīta pieklibojot es tēloju, lai pārējiem būtu žēlums pret mani! Lai neskrien.. ”

 

PILNI 3.POSMA SACENSĪBU REZULTĀTI ŠEIT
KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI PĒC 3.POSMA ŠEIT 
LĒMUMS PAR K.MAMONA UN G.ZVIRBUĻA GRUPU MAIŅU ŠEIT

 333 Ziemas kausa organizatori izsaka pateicību dalībniekiem par atsauksmēm un ieteikumiem par sacensību norises uzlabošanu!

 Uz tikšanos 29.janvārī, šoreiz svētdienā. Sacensību formāts tiks izziņos sacensību nedēļā, ņemot vērā laikapstākļus. 
Pieteikšanās anketa 4.posmam: https://goo.gl/forms/FV6AtHzEFbsUhhh62

 

Iesaki šo pasākumu
2

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

18.01.2017
10:34

Pasākums SUPER,trase SUPER. BET IETEIKUMS: Ja sacensību formāts bija ātrumposms (SS) ,Tad bija jāskaita kopā visi braucieni...Jo Rallijā, tak nevar noņemt nost sliktāko SS laiku,kļūdijies Pats vainīgs... Labu dienu RAFX.

Atbildēt uz komentāru
18.01.2017
9:30

Par formātu - gribētos tādu lai vairāk sanāk izbraukties, to lieliski izpilda klasiskais vai endurance formāts. Ar trīs sprinta braucieniem likās drusku par maz, varbūt tad var rīkot četrus sprinta braucienus? Par 3. posmu, ļoti patika trase, kaut kas jauns, paldies par sacensību!

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes