News

“333 Kartinga skola” 12.sezonā pasniedzēji būs Beāte Klipa, Ralfs Sirmacis un Toms Macuks

Jau 12.sezonu sporta kompleksā “333” notiks bērnu un jauniešu vasaras autosporta un aktīvās atpūtas nodarbības “333 Kartinga skola”. Šogad “333 Kartinga skola” vadošie pasniedzēji būs pieredzējuši Latvijas autosportisti Beāte Klipa un Ralfs Sirmacis, ka arī viens no labākaijem motosportisttiem – Toms Macuks.

Kopā paredzētas 13 nodarbības, kas norisināsies katru otrdienu no 5.jūnija līdz 28.augustam. Nodarbībās tiek uzlabota fiziskā sagatavotība, mācīti drošas braukšanas pamati, ceļu satiksmes noteikumi un pilnveidotas kartinga vadīšanas prasmes.
Pieteikšanās “333 Kartinga skola” nodarbībām līdz 23.maijam (dalībniekiem jāaizpilda anketa un klātienē sporta kompleksā “333” kopā ar audzēkni tā jāiesniedz).
Plašāka informācija: http://www.333.lv/kartinga-skola

 Lai uzzinātu vairāk, visi interesenti aicināti apmeklēt atvērto durvju dienu, kas norisināsies sporta kompleksā “333” 29.aprīlī no pulksten 10:00 līdz 13:00. Atvērto durvju dienas ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par “333 Kartinga skola” programmu, iepazīties ar treneriem un instruktoriem, bez maksas veikt braucienu ar kartingu un uzdot sev interesējošus jautājumus!

2018.gada “333 Kartinga skola” sezonā dalībniekiem paredzēts:

  • Treniņi un sacensības ar kartingiem;
  • Bonusu un punktu sistēma ar mērķi motivēt sasniegt labākus rezultātus visas nodarbību aktivitātēs;
  • Ar dalībniekiem strādās profesionāli fiziskās sagatavotības treneri, autosportisti un drošas braukšanas instruktori;
  •  “333 Kartinga skola” sezonas ietvaros paredzētas divas audzēkņu sacensības pēc vecuma grupām, kurās tiek pārbaudīts dalībnieku progress;
  • Uz sporta kompleksa “333” un atpakaļ audzēkņiem pieejami arī transporta pakalpojumi.

Iesaki šo pasākumu
1

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

06.04.2018
14:33

Cik tad Ralfins pats ir braucis ar kartingu?

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes