News

31.jūlijā 9.posms un SWS 3.posms

Otrdien, 31.jūlijā, Sporta kompleksā "333" notiks čempionāta 9.posms un Sodi World Series Sprint Cup nacionālās atlases 3.posms. Šajā reizē vēl izmantosim mazo trasi un nedaudz pieķersim klāt arī poligonu, ja reiz tāda iespēja pastāv. Formāts būs kā parasti "333" - divas 6 minūšu garas kvalifikācijas sesijas, kas veidos SWS 3.posma 1. ieskaites rezultātus, un 15 minūšu gari finālbraucieni ar cīņu par vietām, kas savukārt noteikts SWS 3.posma 2. ieskaites rezultātus. Izmantosim, protams, arī atsvarus, bet treniņbraucieni tāpat kā jūnijā notikušajā 7.posmā šajā trasē notiks pirms dalībnieku sapulces.

Otrdienas sacīkste būs īpaša ar to, ka tā būs 200. Openkart čempionāta ieskaitē - pirmā notika tālajā 2007.gada 27.februārī un tajā uzvarēja tās sezonas čempions Aigars Valukevics, bet 100.sacīkste, kas arī bija sezonas pirmais posms, notika 2013.gada 16.februārī Viļņā Plitines trasē un ļoti klasiskā ziemas sacīkstē uzvaru svinēja 2011.gada čempions Zintis Grandbergs. Zīmīgi, ka 100. sacīkste tieši bija pirmā pēc Openkart kustības reformas, kas tika veikta īsi pirms sezonas un iezīmēja tā saucamos jaunos laikus Openkartā, izveidojot kustību tādu kādu pazīstam to šobrīd.

Plašāka informācija par Sodi World Series Openkart sacensību apritē ir atrodama šajā pavasarī publicētajā rakstā Par SWS Sprin Cup un Openkart, bet atgādināsim tik dažas svarīgas nianses - pirmkārt, dalības maksa dalībai sacīkstē ir tieši tāda pati kā parasti un nekāda papildu maksa nav, otrkārt, viena posma ietvaros SWS Sprint Cup būs divas ieskaites, viena pēc vietu secības pēc kvalifikācijas braucieniem, bet otra pēc finālbraucieniem. Lai garantētu savu līdzdalību arī SWS Sprint Cup ieskaitē braucējam jāreģistrējas SWS mājas lapā, bet par to vairāk jau ir minētajā rakstā.

Openkart čempionāta sezona ir gatava pārvelties pāri ekvatoram un pagaidām nekas neliecina, ka kāds varētu patraucēt čempionāta kopvērtējuma līderim Andreju Laipniekam izcīnīt savu otro Openkart titulu. Tomēr SWS ieskaitē Andrejam vēl daudz darba priekšā, jo 2.posmā abās ieskaitēs uzvarēja Kristaps grīnieks un kopvērtējumā atrodas ļoti tuvu Andrejam. Arī punktu sistēma ir tāda, kas lielas vaļības neļauj darīt un katra neveiksme vai - tiešo otrādi - veiksme, var būtiski mainīt situāciju tabulā.

Pieteikšanās

NB - pieteikties nepieciešams gan Openkart 9.posmam Openkart mājaslapā, gan abām SWS ieskaitēm Sodi mājaslapā (spiest linkus, un izlasīt informāciju par pieteikšanos šeit - Par SWS Sprin Cup un Openkart

9.posma dienaskārtība (otrdien, 31.07.2018)

 • 18.00 - 19:00 treniņi (8 min - 10 EUR)
 • līdz 18.30 reģistrācija
 • 19.00 dalībnieku sapulce
 • 19.20 kvalifikācija
 • 21.00 finālbraucieni
 • 22.30 apbalvošana

Dienaskārtība var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita

Formāts

 • 2 kvalifikācijas sesijas pa 6 minūtēm
 • Finālbraucieni 15 minūtes
 • Brauciena uzvarētājs tiek nākamajā braucienā
 • Virziens - pret pulksteni + poligons
 • Apbalvoti ar šampanieti, diplomiem un medaļām tiek posma pirmo trīs vietu ieguvēji, SWS Sprint Cup pirmais trijnieks, ar kausu uzvarētājkomandai un diplomiem visiem trīs labāko komandu dalībniekiem, medaļas pirmajam trijniekam Izaicinājuma kausa, debitantu un 90+ ieskaitē. Medaļa katra brauciena uzvarētājam (izņemot A finālā).
 • Karti - Sodi SR5, Honda 270 cc
Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes