News

30.oktobris | 333 AUTO TRENIŅU DIENA

Sporta kopmpleksā "333" 30.oktobrī tiks rīkota AUTO TRENIŅU DIENA. Šoreiz braucienus  aizvadīs no pulksten 14:00 līdz 17:00. Kā ierasts - braucieni tiks organizēti trīs trases konfigurācijās, kas tiks mainīta katrā stundā.
Ņemot vērā braucēju skaitu, iebraucieni tiks organizēti divās grupās līdz 8 automašīnām, vienas sesijas ilgums - 10min.
Arī šajā treniņu dienā dalībniekiem būs pieejama laika kontroles iespēja (bez maksas). Visiem dalībniekiem un pasažieriem, kuri atrodas trasē, ir jābūt drošības ķiverei. Aicinām dalībniekus izmantot savas ķiveres, vai arī  iznomāt tās uz vietas trasē (2 EUR - viena ķivere).
DALĪBAS MAKSA
30 EUR | 3 stundas
13 EUR | 1 stunda
Pie situācijas ar maksimālo braucēju skaitu vienā stundā (16), '"tīrais braukšanas laiks " vienai automašīnai - 30min / h

Reģistrējoties dalībai auto treniņu dienai, dalībniekiem tiks izsniegtas uzlīmes ar informāciju par attiecīgo laika periodu, par kuru veikta samaksa. Uzlīmes būs jāuzlīmē uz automašīnas priekšējā stikla redzamā vietā, lai nodrošinātu operatīvu braucienu organizēšanu.

Treniņos var piedalīties ikviens braukt gribētājs, taču atgādinām, ka braucienu laikā ir aizliegts apzināti veikt drifta elementus.

Sporta kompleksa "333" kolektīvs izsaka pateicību visiem iepriekšējo auto treniņu dienu dalībniekiem par dalību un viedokli, kā uzlabot treniņu norisi! 

Uz tikšanos 30.oktobrī!

 Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes