Aktuāli

Uz SWS pasaules finālu JUNIOR CUP ieskaitē dosies Krists Ziders

Šīs sezonas noslēdzošajā SWS JUNIOR CUP posmā 23.augustā tikai noskaidrots Latvijas nacionālās JUNIOR CUP ieskaites uzvarētājs.
Sekundes simtdaļu robežās līdz pat pēdējiem fināla apļiem par uzvaru cīnījās latvietis Krists Ziders un igaunis Marcel Peldes, kuriem šis 5.posms bija izšķirošais, lai noteiktu sezonas kopvērtējuma uzvarētāju. Šoreiz uzvaru izcīnīja un par šīs sezonas SWS JUNIOR CUP uzvaretāju kļuva Krists Ziders (4636 punkti) , kā rezultātā viņš ieguvis arī tiesības pārstāvēt Latviju lielajā SWS pasaules finālā!
Šajā posmā otrajā vietā ierindojās Marcel Peldes, kurš ierindojās arī otrajā vietā nacionālās ieskaites vērtējumā (4394 punkti), bet trešo vietu sacensības izcīnīja Daniels Veriņš.Savukārt trešo vietu nacionālās ieskaites kopvērtējumā ieņem pagājušā gada JUNIOR CUP kopvērtējuma uzvarētājs Ričards Freibergs (2251 punkti)

Apsveicam Kristu ar izcīnot uzvaru un visus šīs SWS JUNIOR CUP sezonas dalībniekus ar lieliski aizvadītu sezonu!

Otto Birznieks, 333 Kartinga skolas vadītājs un sacensību galvenais tiesnesis, par šī gada sezonu stāsta: "Ir strauji pieaudzis sacensību līmenis un popularitāte jauno sportistu vidū, par ko liecina gan sacenību rezultāti, gan pieaugošais dalībnieku skaits. Liels gandarījums, ka šosezon mums ir pievienojušies arī jauni dalībnieki no ārzemēm - ļoti konkurētspējīgi Igauņi, kas veido ļoti veselīgu konkurenci.
Līdz šim Latvijā ir trūcis vidusposms starp autosporta iemaņu apgūšanu kartinga skolā un dalību autosporta komandā, braucot ar sporta kartingu. SWS sacensības ir kļuvušas par fundamentālu starpposmu, lai  dotu iespēju ar pieejamiem nosacījumiem izbaudīt sacīkšu vidi un saprast, vai autosports ir tā vide un virziens, kurā viņš vēlas attīstīties profesionāli. Šī ir produktīva vide, lai sagatavotu jaunos sportistus profesionālai karjerai.
Arī nākamajā gadā uzlabosim un attīstīsim SWS sacensību posmus un ceram uz jauniem dalībniekiem mūsu vidū! Liels paldies "Sodi", pateicoties kuram šāds čempionāts notiek, kur galvēnā balva  ir iespēja sacensties sportistiem pasaules līmenī un pārstāvēt Latviju pasaulē!"