Aktuāli

Supermoto Sporta kompleksā "333" | 05.08.2017

Šo sestdien, 5. augustā,  Sporta kompleksā „333”, norisināsies šīs sezonas Latvijas un Igaunijas, čempionāta 5. posms supermoto. Neoficiāli to varētu dēvēt par Austrumeiropas čempionātu.

Supermoto ir aizraujoša motosporta disciplīna kurā ir apvienoti vairāki motosporta veidi, kā, motokross, moto šoseja un “speedway” elementi.. Aplis sastāv no vairām sekcijām, gan asfalta, gan grunts kurā atrodami trampalīni. Sacensībai pieteikušies sportisti no astoņām valstīm. Katru valsti pārstāvēs to vadošie sportisti. Rīgā būs ātrākais Somijas braucējs Sami Salstola. Igauniju pārstāvēs brāļi Prants un Patrik Pals. No Krievijas ieradīsies Aleksander Latyshev. Polijas - Jedrzej Zuralski. Baltkrievijas - Aleksej Chernovets. Latvijas – Dzintars Baltais. Lietuvas – Leckas Povilas. Solās būt arī sportisti no Anglijas.

Aizraujošas cīņas norisināsies S1, Open, Super Quad un SM Street klasēs. Atbalsts trases malā noderēs, tādēļ līdzjutēju rindās aicinām ikvienu motosporta cienītāju, turklāt ieeja pilnīgi BEZ maksas!

„333” trase tiks pieskandināta jau no plkst. 9:00, kad sāksies treniņi, bet pirmie starti jau no plkst.: 11:40. Paralēli notikumiem trasē, klātesošajiem būs iespēja izmest līkumu ar īres kartingiem vai vienkārši notiesāt kādu desertu „333 Cafe”. Aicinām sestdienu pavadīt sportiskā gaisotnē, pievienojoties mums supermoto čempionātā!

Informējam, ka sportistiem, kuri plāno startēt sacensībās, piektdien, 4. augustā no plkst.: 18:00-20:00 norisināsies treniņi.

Tiekamies trasē un atbalstām savējos!

img

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes