Aktuāli

Spraiga cīņa, avārijas un jauni līderi - 2. posms „333 Ziemas kartingu kaus 2016”

Sporta kompleksā „333” aizvadīts „333 Ziemas kartingu kauss 2016” 2. posms, kurā par uzvaru cīnījās 42 dalībnieki. Par pārliecinošiem šī posma uzvarētājiem kļuva un uz pjedestāla kāpa Krišs Jaunzems (1.vieta), Mareks Štolcermanis (2.vieta) un Edgars Melnalksnis (3.vieta).

 

Atšķirībā no 1. posma, šoreiz sacensību formātā tika iekļauts „second chance” brauciens, kas ļāva vienam no 7.—12. vietas ieguvējiem, pēc kvalifikācijas rezultātiem, cīnīties par iekļūšanu finālā. Par šī sacensību posma uzvarētāja titulu finālā cīnījās „second chance” brauciena uzvarētājs Juris Eklons un pēc kvalifikācijas rezultātiem ātrākie seši braucēji – Krišs Jaunzems, Edgars Vēzis, Reinis Frīdbergs, Edgars Melnalksnis, Mareks Štolcermanis un Jevgēnijs Stragovs.

 

Arī sacensību 2. posmā valdīja īsteni ziemas apstākļi ar lielu salu un bagātīgu sniega daudzumu ledus kartingu trases malās. Tie sacensību braucēji, kuri piedalījās „333 Ziemas kartingu kauss 2016” jau otro reizi, izcēlās ar krietni pārdrošāku braukšanas stilu, kā rezultātā braucienu laikā bija vairākas avārijas, dalībniekiem ieskrienot sniega barjerās vai sagriežoties trases vidū. Šādas mazas „aizķeršanās” sekmēja spraigu sacensību cīņu līdz pat sacīkšu finiša karogam.

 

Apsveicam sacensību uzvarētājus un aicinām sekot līdzi informācijai www.333.lv un sporta kompleksa „333” Facebook profilā par „333 Ziemas kartingu kauss 2016” 3. posma norises datumu un pieteikšanos, kas tiks izsludināta, tiklīdz būs sacīkstēm atbilstoši laika apstākļi.

2. posma visu braucienu rezultāti ŠEIT

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes