Aktuāli

Neaizmirstams piedzīvojums un ballīte bērniem sporta kompleksā 333!

Sporta kompleksā “333” aicinām bērnus svinēt svētkus, atpūsties un izklaidēties vienaudžu pulkā! Tā būs piedzīvojumiem piepildīta diena ar aizraujošām un izglītojošām aktivitātēm svaigā gaisā. Programma paredzēta dažāda vecuma bērnu grupām. 

Lielā grupiņa (7 līdz 15 gadi)
Diena sāksies ar iepazīšanās spēli, kuras laikā dalībnieki labāk iepazīs viens otru, “333” teritoriju un pasākuma vadītāju. Turpinājumā bērni profesionāla pavāra pavadībā gatavos sastāvdaļas pašu izvēlētajai zupai, kura tiks pagatavota uz īstas uguns.
Aktīvākais piedzīvojums būs foto orientēšanās sporta kompleksā “333” – bērni atraktīvā veidā izzinās kompleksu un tā piedāvātās aktivitātes un izbaudīs sacensību garu. 
Pēc aktīvās foto orientēšanās bērni tiks gaidīti uz pašu pagatavotās zupas ēšanu, kuras laikā noskaidrosim orientēšanās uzvarētājus un būs iespēja dalīties iespaidos. Kā saldais ēdiens šoreiz – pašu apcepti un izrotāti maršmelovi.
Ballītes noslēgumā visi bērni aicināti uz 10 minūšu braucienu ar kartingu, lai savā starpā sacenstos un noskaidrotu ātrākos autosporta disciplīnā.
Dienas aktivitātes tiek aizvadītas pieredzējušas bērnu pasākumu vadītājas pavadībā un “333” darbinieku uzraudzībā.
Ja dalībniekiem būs vēlēšanās dienu papildināt ar vēl citām aktivitātēm, ir iespējami braucieni offroad trasē ar džipu vai iepazīt drošas braukšanas principus poligonā, pie stūres esot kādam no sporta kompleksa “333” profesionālajiem instruktoriem.
Pasākums norisināsies grupās sākot no 10 bērniem ar iepriekšēju pieteikšanos. Ilgums –  2,5 stundas.
Jāņem vērā, ka izklaides var tikt mainītas atbilstoši esošajiem laikapstākļiem. Piemēram, ziemā būs pieejami gan sniega moči, gan kameršļūkšana no kalna.

 Mazā grupiņa ( 4 – 6 gadi)
Tāpat kā lielākajiem bērniem – būs gan iepazīšanās spēle, gan kopīga zupas gatavošana un maršmelovu cepšana. Mazākajiem dalībniekiem būs arī radošā darbnīca, kas saistīta ar “333” tēmu, kā arī spēle „orientēšanās kartē”, kuras uzvarētājam tiks īpašā balva – brauciens trasē ar kādu no mūsu instruktoriem.

Dalība pasākumā vienai personai – 35 EUR.
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un rezervētu sev vēlamo datumu: T. 26399333; cafe@333.lv 

 

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes