Aktuāli

Latvijas rallijkrosa sezonu noslēgs 333 trasē

15. oktobrī Ropažu novadā Sporta kompleksā „333” tiks aizvadīts Latvijas Rallijkrosa kausa 4. posms. Sezonas noslēdzošajā rallijkrosa posmā uz starta izies braucēji no visas Baltijas, sacenšoties Super 1600, Touring 2000, LADA RX un SUPERCAR klasēs.  

Sacensību diena sāksies ar brīvajiem treniņiem no pulksten 9:00 līdz 10:00, sacensību atklāšana paredzēta pulksten 10:45, un dienas gaitā, līdz pulksten 17:00 secīgi tiks aizvadīti kvalifikācijas un fināla braucieni. Dienas kārtība var mainīties, ņemot vērā dalībnieku skaitu.
Ieejas biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma norises laikā. Biļešu cenas: 7 EUR (pieaugušajiem), bet līdz 15 gadiem (ieskaitot), uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja bez maksas.

           

 

Haralds Šlēgelmilhs, Sporta kompleksa „333” vadītājs: „Šogad „333” trasē atklājām Latvijas rallijkrosa sezonu ar vēl nebijušu trases konfigurāciju, ko atzinīgi novērtēja Ziemeļeiropas zonas (NEZ) un Latvijas rallijkrosa kausa 1. posma dalībnieki. Arī sezonas noslēdzošajā posmā 15. oktobrī sacīkstes tiks aizvadītas tādas pašas konfigurācijas trasē. Skatītājiem būs iespēja vērot patiesi aizraujošas cīņas, jo šobrīd Latvijas Rallijkrosa kausa kopvērtējuma rezultāti ir blīvi un lai uzvarētu braucēji „dos vaļā uz pilnu banku”!

Paralēli sacensību braucieniem apmeklētājiem būs iespēja atpūsties Sporta kompleksā „333” un pārbaudīt savas autosportista iemaņas, braucot ar kartingiem 333 Jaunajā trasē par īpašu cenu: 10min = 10 EUR. Pieejami kartingi gan pieaugušajiem, gan bērniem.

      

Galvenās balvas dalībniekiem nodrošina TOOLS, savukārt par svinīgiem parūpējušies TORLEY, ZEDU FABRIKALAIMA un GARDU MUTI zelteris!

 Dalībnieku pieteikšanās sacensībām līdz 10.oktobrim: www.rallycross.lv

Papildu informācijai:  info@333.lv, T. 29555333

 

 

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes