Aktuāli

KOPVĒRTĒJUMS | 333 Ziemas kauss rezultāti pēc 2.posma

2017.gada nogalē veiksmīgi aizvadīti jau pirmie divi „333 Ziemas kauss”posmi šajā sezonā! Šajā sezonā tāpat kā iepriekš, dalībnieku rezultāti tiek vērtēti ne tikai 2WD, RWD un 4WD klasēs, bet arī PRO un AM grupās.
Pēc diviem posmiem 2WD klasē PRO grupas TOP 3 – Otto Birznieks, Reinis Trūps un Tomass Štolcermanis, AM grupas – Krists Ziders, Dinārs Tučs un Oskars Virsis. RWD PRO grupas TOP 3 – Kaspars Mamons, Aigars Tīdmanis un Raivis Galviņš, bet AM grupas – Artūrs Vilciņš, Gatis Ģērmanis, Kaspars Verdens.  Un šogad visplašāk pārstāvētajā 4WD klasē PRO grupas līderi – Jānis Hāns, Sandis Eislers un Ints Dimiņš, bet AM grupā – Uldis Megnis, Modris Feodorovs, Egons Ansbergs.

Pirmajos divos posmos piedalījies rekordliels dalībnieku skaits, 1.posmā - 120 dalībnieki (lielākais dalībnieku skaits šajā kausā), bet 2.posmā – 105!
Šogad uz starta izgājuši vairāki debitanti, tai skaitā braucējus no mūsu kaimiņvalsts Lietuvas, kuri jau pirmajos posmos ir parādījuši, ka ir lieli konkurenti jau ilggadējiem dalībniekiem. Tāpat liels prieks uz pjedestāla redzēt vairākus junioru braucējus (līdz 16 gadu vecumam) un dāmas.

Pirmais posms tika aizvadīts pēc klasiskā formāta, taču otrais – pēc endurance, un abos posmos sīvas cīņas starp braucējiem norisinājās no pirmā līdz pēdējam braucienam.
Ņemot vērā iepriekš minēto, ŠEIT varat iepazīties ar „333 Ziemas kauss” kopvērtējuma rezultātiem pēc pirmajiem diviem posmiem.

Foto no 2.posma apskatāmi šeit: https://failiem.lv/u/v7uvqvt7#/ 
Pieteikšanās anketa nākamajam, 3.posmam:  https://goo.gl/4VaHw4

Atgādināsim, ka šosezon dalībnieki cīnās par līdz šim vēl nebijušu balvu - braucienu uz Rustavi International Motorpark trasi Gruzijā, kur tiks aizvadītas trases dienas ar dažādām sacīkšu automašīnām.

Priecīgus svētkus un tiekamies nākamajā posmā, kas norisināsies 13.janvārī! 

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes