Aktuāli

KOPVĒRTĒJUMS | 333 Ziemas kauss rezultāti pēc 2.posma

2016. gada nogalē ir aizvadīti divi no sešiem šīs sezonas 333 Ziemas kauss posmiem. Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, dalībnieke rezultāti tiek vērtēti ne tikai 2WD, RWD un 4WD klasēs, bet arī PRO un AM grupās, kas dalībniekiem ļauj līdzvērtīgi mēroties spēkiem. 

Aizvadītajos posmos ir bijis ļoti plašs dalībnieku skaits - 1.posmā - 98 dalībnieki (čempionāta rekords); 2.posmā - 82! 
Patiess prieks starp dalībniekiem redzēt jaunos autosportistus, kuriem šī ir pirmā pieredze sacensībās ar automašīnu, jaunus dalībniekus, kuri iespējams atklājuši sevī jaunu talantu vai hobiju, kā arī, protams, ilggadējos dalībniekus, kuru tehniskā profesionalitāte un auto vadīšanas meistarība veido ievērojami augstu sacensību kopējo līmeni.

Abos posmos sīvas cīņas starp braucējiem norisinājās no pirmā līdz pēdējam braucienam, savas korekcijas braucēju TOPā viesa arī tehniskas ķibeles. 
Ņemot vērā iepriekš minēto, ŠEIT varat iepazīties ar 333 Ziemas kausa kopvērtējuma rezultātiem pēc pirmajiem diviem posmiem. 

Pieteikšanās anketa nākamajam, 3.posmamhttps://goo.gl/forms/vSvx4PqXCBWtD6hv2
Sacensības paredzētas 14. janvārī pēc Super Sprint formāta īpaši izveidotā 3,33km garā trasē, teju visa sporta kompleksa "333" teritorijā!


!!! Atgādinām, ka čempionāta sezonas garumā, visiem 333 Ziemas kausa dalībniekiem tiek piemērotas 20% atlaide precēm un servisam veikalā "AUTOEKSPERTS", Gunāra Astras iela 3, Rīga.
 Klātienē pie "Autoeksperts" iespējams pieteikties arī uz ikvienu 333 Ziemas kausa posmu !!!

 

Iesaki šo pasākumu
1

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

29.12.2016
15:59

Sveiki, vai pastāv kāda iespēja 14.janvāra 3.posmu pārcelt uz 15.janvāri??? Jo šis posms pārklājas ar Alūksnes rallijs 2017 ....to pašu datumu. Paldies!

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes