Aktuāli

Biedrība 333 Sports Management ieguvusi divus jaunus bērnu kartingus

Jauniešu biedrība "333 Sports Management" (turpmāk – Biedrība) ir auto sporta biedrība, kuras viens no attīstības virzieniem ir kartingu skolas attīstība bērniem un jauniešiem,  tai skaitā tiek turpināta “Kartinga skola 333” attīstība un pilnveide.

Šajā sezonā jau vienpadsmito gadu pēc kārtas darbojas “Kartinga skola 333”, kurā dalībnieku skaits pieaug ik gadu, kas mūsos rada vislielāko prieku par jauno censoņu izrādīto interesi un entuziasmu apgūt šo tehnisko sporta veidu – kartingus!

Ņemot vērā pieaugošo interesi un dalībnieku skaitu, radās nepieciešamība iegādāties papildus tehniku kvalitatīvu apmācību norises nodrošinājumam, tādēļ biedrība 2016.gada vasarā tika startējusi Eiropas Savienības līdzfinansēto LEADER projektu iesniegumu konkursā un esam gandarīti paziņot, ka projekta ietvaros Biedrība ir iegādājusies no Francijas divus jaunus Sodi LR5 160cc kartingus bērniem, kas paredzēti vecuma grupai no 7 līdz 10 gadiem.

Biedrība tika iesniegusi projektu ar nosaukumu Autosporta attīstības veicināšana bērniem un jauniešiem Ropažu novadā” vietējās rīcības grupas - biedrības „Ropažu partnerība”, izsludinātajā LEADER pieejas projektu konkursa rīcības 2.1. “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu veicināšanai” ietvaros.

 

Projekta mērķis ir attīstīt un veicināt bērnu un jauniešu sporta aktivitātes un interešu klubu izveidošanos biedrības "Ropažu Garkalnes partnerība" darbības teritorijā, tādējādi paaugstinot dzīves kvalitāti un radot dzīvošanai labvēlīgu vidi Ropažu novada teritorijas iedzīvotājiem. Projekta ietvaros bērniem un jauniešiem tiks veicināta autosporta un drošas braukšanas interešu kluba aktivitāšu pieejamība, tādējādi arī veicinot kopējo pakalpojuma klāsta pieaugumu kopienas teritorijā. Kā viens no būtiskiem aspektiem jāmin unikālā biedrības darbības vieta - sporta kompleksa 333 teritorija, kas ir vienīgā Baltijas valstīs, kur tiek nodrošināta drošas braukšanas apguve. Projekta ietvaros biedrība spēs nodrošināt plašākas, profesionālākas kartingu tehnisko prasmju apguves iespējas bērniem vecuma grupā no 7 līdz 10 gadiem, iegādājoties 2 (divus) jaunus bērnu kartingus. Lai jauno sportisti spētu attīstīt savas prasmes un talantu ir nepieciešams attiecīgi profesionāls inventārs, kas ir aprīkots ar visām nepieciešamajām drošības sistēmām un piemērots konkrētai vecuma grupai, tādējādi nodrošinot interešu kluba biedru profesionālu apmācību, kas atbilst visiem nepieciešamajiem autosporta nosacījumiem un reglamentiem, līdz ar to arī piesaistot arī citus interesentus pieredzes apmaiņā no ārvalstīm, kā arī ļaujot piesaistīt uz atsevišķām nodarbībām augstas klases ārvalstu profesionālos sportistus.

 

2016.gada 3.oktobrī Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde pieņēma pozitīvu lēmumu par projekta iesnieguma apstiprināšanu un kopš š.g. vasaras šie jaunie un ņiprie kartingi ir biedrības „333 Sports Management” rīcībā kartinga braukšanas apmācību nodrošināšanai.

Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 29555333 vai sekojiet līdzi informācijai mūsu mājas lapā www.3333.lv  !

Iesaki šo pasākumu
0

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

Kvalitātes vadība Atsauksmes