Aktuāli

Aizvadīta labakā „333 Ziemas kauss” sezona

Ar aizraujošiem braucieniem un bagātīgu apbalvošanas ceremoniju sporta kompleksā „333” aizvadīts 5. un noslēdzošais „333 Ziemas kauss 2015/2016” sezonas posms. Par šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Aigars Tīdmanis, kurš startēja aizmugures piedziņas klasē, Ints Jeršovs, startējot visu riteņu piedziņas klasē, un Modris Ženiņš uzvaru gūstot priekšas piedziņas klasē.

Šī bija astotā „333 Ziemas kauss” sezona, kas bija īpaša ar atšķirīgiem sacensību formātiem un jaunām trases konfigurācijām teju katrā posmā. Sacensību organizatori šo sezonu vērtē kā līdz šim veiksmīgāko čempionāta sezonu ar rekordlielu dalībnieku un skatītāju skaitu, saspringtu cīņu visas sezonas garumā kā arī bagātīgu balvu fondu.

Aizmugures piedziņas klasē ar pārliecinošu rezultātu par kopvērtējuma uzvarētāju „333 Ziemas kauss 2015/2016” čempionātā un par galvenās balvas īpašnieku 1700 EUR vērtībā no veikala „Autoeksperts” kļuva Aigars Tīdmanis, kurš pēc uzvaras stāsta: „Šogad Ziemas kausa formāts bija ļoti interesants! Kā sacensību dalībnieks –atbalstu dažādus posmu formātus! Daži no ieskaites formātiem jau bija sen aizmirsti. Piemēram, īsās distances, kur kļūdīties nedrīkst.  Manuprāt, katrs formāts bija ar kaut ko īpašs un kopvērtējumā  visos posmos uzvarēt nebija nemaz tik vienkārši. Sacensības interesantākas padarīja arī mainīgie laika apstākļi, jo bija rūpīgi jādomā par riepu izvēli un stratēģiju.  Arī man pašam bija kritumi un kāpumi rezultātos saistībā ar riepu izvēli. Kopvērtējumā, manuprāt, ļoti izdevusies sezona! Šis gads kā tāds pārsteidza ar lielu dalībnieku skaitu. Priecē sacensību uzplaukums – ļoti spēcīgi un augsta līmeņa dalībnieki, kas liecina pa to, ka sacensības tikai aug un kļūst aizvien nopietnākas. Mana sezona bija ļoti veiksmīga - visos posmos pjedestāls. Tiesa pēdējā posmā gan paklupu uz riepu stratēģijas rēķina.

Par galveno balvu esmu ļoti priecīgs - trāpīts desmitniekā! Mums ir komanda, kas darbojas autosportā, un šī ir viena no visvajadzīgākajām lietām, kas mums bija nepieciešama un ko nav iespējams tik vienkārši uzreiz iegādāties. Super! Paldies!

Plaši pārstāvētājā aizmugures piedziņas klases kopvērtējumā otro vietu ieguva Raivis Galviņš, trešo – Jānis Apsītis, ceturto – Mārtiņš Muižnieks, un piekto vietu – Sandis Veitmanis. Par 5.posma TOP3 braucējiem kļuva Raivis Galviņš (1.vieta), Sandis Veitmanis (2.vieta) un Aigars Tīdmanis (3.vieta).

Arī priekšpiedziņas klasē turpinājās sīva cīņa par kopvērtējuma uzvarētāja titulu, par ko kļuva Modris Zentiņš, viņam sekoja Edgars Kokorišs, Reinis Trups, Kaspars Šmits un Reinis Nitišs. Noslēdzošā posma labākos rezultātus šajā klasē uzrādīja Edgars Kokorišs (1.vieta), Modris Zentiņš (2.vieta) un Reinis Trups (3.vieta). Priekšpiedziņas klases uzvarētājs Modris Zentiņš, atskatoties uz aizvadīto sezonu:Jaunais sacensību formāts bija interesants, ja būtu sauss un vairāk sniega, noteikti formāts būtu vēl interesantāks. Problēmas sagādāja bedres trasē. Tur arī palika mana 1.vieta pēdējā posmā.  Labs bija pēdējā posma izbraucienu saraksts, kad braucēji uz starta devās pēc kopvērtējuma „reitinga”.  Šādi tika nodrošināto apstākļi, ka vienā grupā startēja vienāda līmeņa braucēji. Šādu sistēmu rekomendēju ieviest nākamajā sezonā katrā posmā. Paldies par sacensībām!

Pilnpiedziņas klasē sīvā konkurencē par labākajiem rezultātiem visu sezonu cīnījās teju nemainīgs dalībnieku piecinieks, kuru izvietojumu sezonas kopvērtējuma tabulā noteica pēdējais čempionāta posms. Pēc „333 Ziemas kauss 2015/2016” 5.posma, kas tika aizvadīts klasiskajā ieskaites formātā, par astotās sezonas labākajiem TOP5 kopvērtējuma dalībniekiem pilnpiedziņas klasē tika apbalvoti – Jānis Straupe (5.vieta), Artis Vicinskis (4.vieta), Edgards Tralle (3.vieta), Jānis Hāns (2.vieta) un Ints Jeršovs, kurš tikai ar viena punkta pārsvaru izcīnīja uzvaru sezonas kopvērtējuma ieskaitē. Savukārt 5.posma TOP3 rezultātus uzrādīja Jānis Hāns (1.vieta), Edgards Tralla (2.vieta), Sandis Eislers (3.vieta). Pēc uzvaras kopvērtējumā pilnpiedziņas klasē Ints Jeršovs stāsta:Ņemot vērā ne pārāk atbilstošos ziemas laika apstākļus, paldies „333” par veiktajiem maksimāli labākajiem risinājumiem katrā sacensību posmā. Man patika! Ar visu to, ka ziemīgi apstākļi nebija, formāti bija forši un interesanti.  Interesants bija super sprinta formāts.  Mans kopvērtējuma rezultāts izšķīrās pēdējā sacīkstē! Nevarēju būt zemāk par 4. vietu, ko arī „izrāvu” pēdējā braucienā, pateicoties pareizai riepu izvēlei.  Bija ļoti saspringti.

Manuprāt, visiem dalībniekiem pēdējais posms bija piedzīvojumiem bagāts, cīnoties par pirmajām vietām. Visās klasēs kopvērtējums izšķīrās tieši pēdējā posmā. Kopumā šīs sezonas „333 Ziemas kauss” posmi tika aizvadīti raiti un  kvalitatīvi varēja izbraukāties! Super!

 Pēc veiksmīgi aizvadītas astotās „333 Ziemas kauss” sezonas arī sacensību organizatori ir gandarīti un atzīst, ka šī ir bijusi līdz šim visu laiku labākā sacensību sezona. Galvenās balvas dāvinātāja veikala „Autoeksperts” vadītājs Artūrs Škutāns atzinīgi novērtē sacensību dalībnieku sniegumu: „Kā sacensību vērotāji un atbalstītāji, esam priecīgi par tik aizraujošu sacensību norisi visas sezonas garumā! Patīkami pārsteidza gan pieaugošais sacensību dalībnieku skaits, gan augstā līmeņa braukšanas prasme un kopējā sacensību norise. Arī nākamajā gadā turpināsim atbalstīt „333 Ziemas kausu”, un cerēsim uz ziemai atbilstošākiem laika apstākļiem. ”

Savukārt Haralds Šlēgelmilhs, sporta kompleksa „333” vadītājs un autosportists, kurš arī pats piedalījās divos sacensību posmos atklāj: „ Šī viennozīmīgi bija visu laiku labākā „333 Ziemas kauss” sezona, neskatoties uz nepateicīgajiem laika apstākļiem. Esam auguši pēc visiem rādītājiem – rekordliels dalībnieku skaits, dažādi sacensību formāti un jaunas trases konfigurācijas, sacensību organizatoriskā kvalitāte. Veiksmīgi aizvadītās sacensības apstiprina arī fakts, ka aizvien vairāki Latvijā pazīstami autobraucēji ir sākuši piedalīties mūsu organizētajā čempionātā, tajā skaitā arī es. Atzīšu, ka azarts ir vienlīdz liels kā startējot Lamborghini sacensībās tā „333 Ziemas kausā”.

Vēlos pateikt lielu paldies sacensību atbalstītājiem – „Autoeksperts” par galvenās balvas nodrošināšanu, Krown, Ziedu Fabrika, Torley, Nestea, R1 par balvu fonda bagātināšanu, kā arī Ford un Go4Speed. Paldies dalībniekiem un sporta kompleksa„ 333” kolektīvam par progresu visas sezonas garumā!

 Sacensību kopvērtējuma rezultāti ŠEIT un 5.posma rezultāti ŠEIT

Foto (Artūrs Igavens): https://failiem.lv/u/7z4pnccj , https://failiem.lv/u/e46vrbjb un https://failiem.lv/u/4px2jmxf

Iesaki šo pasākumu
6

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

01.03.2016
13:39

Vajadzētu uzrīkot arī vasaras kausu ar vairākiem posmiem, ziemas kauss taču visiem patika?

Atbildēt uz komentāru
01.03.2016
9:18

Kopvērtējumā ar pēdējā posma punktiem kaut kas nav kārtībā!!!? par 7. vietu 15 punkti, un par 8. vietu 24 punkti!!!

Atbildēt uz komentāru
18.05.2016
19:19

falto RulaeP!ura regio el/ellay tambien falto el guaton que hacia de mama de la tracy de hairspray en la original, pero eso como que quedaria en la categoria travestis cantantes de musicales o no? http://ubcikzvur.com [url=http://iatdpatt.com]iatdpatt[/url] [link=http://sifnij.com]sifnij[/link]

17.05.2016
21:13

tell me about it, I have seen the reviews you write and I for one share your ideals. I want people to make an informed decision on purchasing themes and plugins. This kind of practice not only makes the potential customer out to be an idiot but is quite frankly (to a degree) fraudulent.Just watch this space over the coming months for <a href="http://klriqau.com">&#a186;f8vorable&#1227;</a> reviews about this theme. Trust me it will happen. I hope this post serves as a warning to others if nothing else.

16.05.2016
23:10

Il y a un des deux anciens Sioux improbables qui est plus ressemblant à un intervenant actuel, mais je m&rsquo;étais posé aussi la question de l&Ãrnuo;ideqtits© des deux Sioux virtuels à cette époque. http://sffsptmlmc.com [url=http://xnekoj.com]xnekoj[/url] [link=http://uoyidjrdrm.com]uoyidjrdrm[/link]

14.05.2016
16:43

Humans are basically classical. I think you could happily use non-QM physics and some statistics to give detitmenisric predictions over a range of, say, a few days, with some negligible margin of error. But in any case we appear to have a deeper disagreement: You think that randomness makes free will possible, and I don&#8217;t. However, if by now you are not convinced on this point &#8211; one of the very few on which our host and I agree &#8211; then it is probably not worth arguing further.

Kvalitātes vadība Atsauksmes