Aktuāli

333 Ziemas kausa pirmajā posmā lieliski rezultāti debitantiem, pārsteigumus sagādā juniori un dāmas

Sestdien, 25.novembrī, ar AUTOEKSPERTS Klasisko posmu tika atklāta 333 Ziemas kausa 11.sezona. Sacensībās kopumā piedalījās 120 dalībnieki, kas ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits šajā kausā. Lieliskus rezultātus sacensībās uzrādīja vairāki debitanti un junioru klases braucēji (līdz 16 gadiem), kā arī par nopietnu konkurenti sevi pieteica Nelda Žentiņa, kura startējot 2WD AM grupā, uzrādīja TOP3 cienīgus rezultātus arī PRO grupas ietvaros.
SACENSĪBU REZULTĀTI ŠEIT

 

 

4WD klase 
Pirmo sezonas posmu atklāja 4WD (pilnpiedziņa) klase, kurā kopumā startēja 42 dalībnieki (20 PRO, 22 AM). Uzvaru PRO grupā izcīnīja Kristaps Feldmanis, otrā vieta Jānim Hānam, trešā – Intam Dimiņam. Savukārt AM grupā pārliecinoša pirmā vieta Mārcim Stūriškam, otrā vieta Uldim Megnim, trešā – Modrim Feodorovam.
Feldmanim, Megnim un Feodorovam šīs bija debijas sacensības 333 Ziemas kausā. 4WD klasē starp dalībniekiem bija tādi pieredzējuši bracēji kā Reinis Nitišs, Kārlis Nebars un citi. Braši cīnījās arī divi juniori - deviņgadīgais Marks Jeršovs un viņa trispadsmitgadīgā māsa Kitija Jeršova.

2WD klase 
Priekšpiedziņas klases rezultātus varētu raksturot ar teicienu par studentiem, kuri ar laiku pārspēj savus skolotājus – gan AM, gan PRO klasē uz pjedestāla vietas izcīnīja arī juniori.  PRO grupā par uzvarētāju kļuva pieredzējušais Reinis Trūps, izcīnot maksimālo punktu skaitu. Savukārt otro vietu izcīnīja desmitgadīgais Tomass Štolcermanis, kurš pagājušajā sezonā izcīnīja AM klases kopvērtējuma otro vietu, bet šogad tika pārcelts jau PRO klasē. Trešā vieta - Naurim Aizsilam.
Arī AM grupā bija vērojamas sīvas cīņas, kuru beigās vienāds punktu skaits (67) bija gan pirmajai, gan otrajai vietai. Taču šoreiz, iegūstot augstākas vietas trīs braucienos, pirmā vieta Dināram Tučam. Otrā vieta – Neldai Žentiņai, kura pārsteigumu radīja ne vienam vien pieredzējušam autobraucējam. Savukārt trešajā vietā juniors – Krists Ziders.
2WD grupā kopumā startēja 41 dalībnieks ( 24 PRO,  17 AM)

 

RWD klase 
RWD grupā cīņas starp līderu pozīcijām turpinājās kā ierasts starp ilggadējiem sāncenšiem. PRO klasē šoreiz labākais un uzvaru izcīnīja Aigars Tīdmanis. Otrā vieta Kasparam Mamonam, bet trešo vietu izcīnīja Kaspars Fricsons. AM grupā uz pirmā pjedestāla pakāpiena – Artūrs Vilciņš, otrā vieta – Mikum Gūtmanim, bet trešā – Kasparam Verdenam.
Aizmugures piedziņas klasē pirmo reizi latviešu braucējiem konkurenci sastādīja arī divi lietuviešu braucēji. Šoreiz RWD grupu pārstāvēja 37 dalībnieki (22 PRO, 15 AM)

Haralds Šlēgelmilhs, autosportists un “333” vadītājs: “333 Ziemas kausa vienpadsmito sezonu  atklājām ar vairākiem patīkamiem pārsteigumiem un jaunatklājumiem dalībnieku vidū. Pirmkārt, jau rekordlielais dalībnieku skaits priecē un liecina par to, ka standartauto segmenta sacensības turpina attīstīties! Vairāk nekā trešdaļai no visiem dalībniekiem šīs bija debijas sacensības 333 Ziemas kausā, un kā izrādījās – viņi sastādīja ļoti nopietnu konkurenci jau ilggadējajiem dalībniekiem. 
Liels gandarījums starp dalībniekiem redzēt nu jau 10 junioru braucējus, kuri sekmīgi cīnījās kopā ar visiem gan AM, gan PRO grupās, un “izgriežot pogas” tādiem kungiem, kuriem autosporta pieredze ir iespējams divreiz vairāk, nekā jaunajam dalībniekam gadu. 
Šis bija veiksmīgs starts 333 Ziemas kausa sezonai, lai saprastu, ar ko tad šogad būs jācīnās, lai izcīnītu galveno balvu – braucienu uz Gruzijas trasi Rustavi International Motorpark, kurā tiks aizvadīti pieredzes braucieni ar dažādiem sacīkšu auto.

333 Ziemas kausa otrais posms paredzēts 16.decembrī. Detalizētāka informācija par sacensībām tiks publicēta 333 mājaslapā un Facebook profilā.

 Par 333 Ziemas kauss 2017 / 2018
Standarta auto sacensības, kurās var piedalīties ikviens braukt gribētājs. Cīņas tiek aizvadītas trīs klasēs (4WD, RWD, 2WD) un profesionāļu un amatieru ieskaites grupās. 
Šīs sezonas sacensību posmi: 25.novembris, 16.decembris, 13.janvāris, 27.janvāris, 10.februāris. Sacensības tiek aizvadītas pēc dažādiem sacensību formātiem un mainīgām trases konfigurācijām. Balvu fonds ir 11 000 EUR apmērā, ko nodrošina “Autoeksperts”, “Neste”, “Goodyear” un “333”. 

Iesaki šo pasākumu
4

Vēlies izteikt komentāru par šo rakstu?

19.12.2017
13:10

Man sēžot blakām Tomasam ir jārunā spied gāzi jo ir pa lēnu un vel ir daudz daudz kur mācīties. Bet prieks ka cilvēki to novērtē un netic jo ceru ka vins paliks tikai ātrāks

Atbildēt uz komentāru
27.11.2017
22:22

Tiešām veikli puiši, spēj vienlaikus uzvalciņos atrasties Laf apbalvošanas pasākumā un arī uzstādīt labākos apļa laikus trešajā braucienā!Tumsā un lietū apļa laiki ir vienkārši super !!! Lai veicas!

Atbildēt uz komentāru
13.12.2017
22:50

Pats labākais ir tas, ka tā ir taisnība!!!

26.11.2017
22:07

Prieks par jaunajien slapja asfalta ekspertiem Tomass Stolcermanis un Krists Zeiders, kuri spej slapja trase braukt atrak neka sausa. Gan jau tiks lidz f1, ja tik nebus krievu dopinga sindroms.

Atbildēt uz komentāru
Kvalitātes vadība Atsauksmes